Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megnézzem az...

Szerintetek megnézzem az egyik barátommal A Bőrpofa című filmet? Én egy kicsit infantilis, inkább mesékhez szokott gyerekes srác vagyok. A barátom nagyon szeretné megnézni, de nincs ki elmenjen vele.

Figyelt kérdés

Én szívesen elmennek vele, de az a feltétele, hogy ha ott vagyok akkor nem mehetek ki a moziból még hogyha nagyon rosszul esik a film akkor sem. Mit tegyek?


Ez a film állítólag olyan durva horror, hogy még 18 éven felülieknek sem ajánlják a megtekintését


2017. dec. 24. 22:38
 1/2 anonim válasza:
Csak egy film, sminkkel effektekkel. Számomra egyik film sem túl durva mert tudom hogy mind egy studióban készült és minden csak megrendezett.
2017. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy hétköznapi autópálya-baleset durvább, mint ezek a darabolós horrorfilmek.

Ott van pl. a Fűrész-sorozat, az utolsó pár rész ócska, nevetséges bohóckodás, kicsit sem ijesztő, inkább csak szánalmas, hogy semmi másról nem szól, csak hogy mindenkit ezer darabra metélnek meg folyik a vér meg a belek.

A rettegés foka, na az para. Nem idióta effektektől, láncfűrésztől meg száz liter művértől lesz egy film durva.

A texasi láncfűrészes is már ezerszer lerágott csont, ez megint csak egy újabb dobás az igénytelen horror-rajongóknak. Sok ordítás, sablon jelenetek, láncfűrész, sok-sok művér, megkötözés, lepotyogó gumikezek-lábak...

Annyira látványosan túlrendezett az egész. Szerinted adnák moziban, ha tényleg olyan hűűű de durva lenne? Nem. Amint felkerül valahova online, már több gyerek fogja nézni, mint felnőtt.

Nyugodtan menj el a haveroddal, de kérj egy nagy adag popcornt, hogy legyen mivel elfoglalni magad a 10 perces "oda megyek ahova pont nem kéne aztán rámugrik valaki" jelenetek között.

2017. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!