Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kézműves tárgyért...

Milyen kézműves tárgyért adnál ki pénzt? Mekkora összeget?

Figyelt kérdés

3-5 ezer forintot

5-10 ezer forintot

10-15 ezer forintot

15 ezer forint feletti összeget is, ha igazán igényes a termék.


2023. júl. 19. 16:38
A kérdező szavazást indított:
Olyan kézműves baba, ami szeretteid külsejét mintázza meg
Olyan kézműves baba, ami híres karakterekről mintázott
Morbid horror baba
Csakis olyan baba ami cuki, és picik is játszhatnak vele pl.rongybaba
Inkább használati tárgy: egyedi ékszer
Inkább használati tárgy: egyedi táska
Inkább használati tárgy: egyedi kerámia
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Működőképes varázspálca nincs?
2023. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Táskát már vettem, de biztos, hogy ilyenre maximum alkalmanként költenék, ritkábban, mint évente, rendszeresen biztosan nem.
2023. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem neked nincs :D
2023. júl. 19. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén, semelyikre. A felsoroltak zöme számomra teljesen felesleges. De ha nem lenne az, akkor sem költenék kacatokra. Tudom, hogy azért drága, mert kézműves termék, de engem ez nem érdekel. Nagyon nem én vagyok a célcsoportod.
2023. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a minőségi gyerekjáték nem kacat, illetve a nem rossman-os bizsu karika fülbevalón túl is van élet. De elfogadom a válaszodat!
2023. júl. 19. 16:49
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekem nincs, és nem is szeretnék, így gyerekjáték kilőve. Egyéb babáktól irtózom. Kerámiából zavarbaejtően sok van itthon, így arról lebeszélném magamat, táskákkal szintén ez a helyzet.

Egyedi ékszereket meg én is készítek magamnak, tehát azt meg azért nem.

2023. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

költöttünk már 15nél többet jó formájú-méretű kerámia tálakra, mert anyánk hülyét kap, hogy sehol sincs olyan amit ő akar. táskára? persze, szintén, sajnos ő is meg én is krónikus táskagyűjtők vagyunk, egy jó beosztású, egyedi, szép bőr hátizsákért, amibe belepakolhatnám az összes szirszaromat én a fél vesémet is odaadnám (igen sok szirszarom van, ami minimum két női táskában fér csak el egyszerre)

játékra? nem tudom, tényleg attól függ,mennyire minőségi, és mennyire játszik is vele a rokongyermek. én engedékeny unokatestvér vagyok (meg külföldön dolgozó, egyedülálló, most mire másra költsek?), engem olyan ötezer forintig gond nélkül rádumálnak dolgokra a vásárokon :D

dísztárgyakra inkább nem költünk, mindenki ilyen elég művészi a családban, számolatlanul gyártjuk a kerámiákat, üvegdíszeket, én varrni is tudok, úgysincs hely a falon meg a polcon több mindennek, akkor minek vegyük meg? max. nagyon ritkán, amikor tényleg olyan zseniálisan kreatív az alkotó, hogy képtelenek vagyunk túllépni rajta. de az tényleg ritka, az elmúlt öt évben talán egy ilyet láttunk.

de ilyen "tucatkreatív" dolgokat mint a saját fotóval nyomtatott baba, meg mesefigura-baba, meg vászonszatyor, meg ilyesmi, nem veszünk. ha valakinek igénye lenne rá a családból, megcsinálom nekik én is.

2023. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hordok ékszert, hajgumiból is a legolcsóbb, legegyszerűbbet veszem, ami elég erős is, és nem befőttes gumi, nem kiegészítőként van a hajamban, hanem funkciója miatt, most a kánikulában például azért, hogy ne fűtse a nyakamat a hajam (amúgy meg nem vágom le, mert hosszúnak szeretem), illetve ezen kívül egyetlen kiegészítőt hordok, egy okosórát, abból meg nincs kézműves.
2023. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kitana. ***** válasza:
67%

Kerámiára szavaztam, mert pl a szép bögréket szeretem. Dísznek való dolgokat nagyon ritkán veszek, max növényeket és annak valami kaspó, ami megint kerámia😄

5-10 ezer között még kiadnék érte, ha tényleg tetszik.

2023. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyedi ékszerért, ruháért, táskáért adnék ki pénzt.Hanem a baj az, hogy bizsut nem veszek, csak nemesfémet, tehát ehhez ötvösnek kéne lenned.

Táska.Ha igényesen néz ki, bőrből van, jó minőségű, akkor.Ezeket a csidribidri cuccokat nem szeretem.

A többi számomra porfogó.

2023. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!