Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan fórum ahol van élet...

Van olyan fórum ahol van élet és nem nyomozgatnak, személyeskednek a felhasználók?

Figyelt kérdés

(Magyar vagy angol nyelv érdekel, más nyelven nem tudok)


Olyan oldalt keresek ahol lehet kommentelgetni, megvitatni témákat nyomozgatás nélkül.


Facebookon ha hozzászólok valamihez akkor egyrészt az ismerőseim csámcsognak a dolgon, másrészt egyből a profilomat (meg a párom profilját) csekkolják hogy mibe lehetne belekötni személyeskedve, meg nyomkodják vadidegenek a reakciókat a posztjaimra.


Redditen is sajnos visszanézhetők egy user korábbi kommentjei úgyhogy ott is megy a kutakodás, nyomozgatás hogy mit írt a múltban az illető amibe bele lehetne kötni.


Más fórumokat nem ismerek ahol lenne nagy aktivitás, sok felhasználó.


Tudtok valami anonim (vagy legalábbis aktivitást nem nyilvánosan logoló) fórumot, közösségi oldalt sok aktív felhasználóval?


2023. júl. 20. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de igény részemről is volna rá.


Nem azért mert trollkodni akarnék vagy bárkit is zaklatni. Pont azt elkerülendő, hogy engem zaklassanak a véleményem miatt.

2023. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

Nekem is ugyanez. :/

2023. júl. 20. 16:18
 3/13 anonim válasza:
21%
gyakorikerdesek.hu
2023. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A gyakori nem nagyon alkalmas már erre, ugyanaz a pár flepnis írogatja a sorozatgyártott kérdéseit (rébusz, balázska), a modok furán viselkednek, nem a legkényelmesebb használni, meg eleve a szabályzat is azt mondja hogy ez nem fórum, nem igazán céltalan beszélgetésre való.
2023. júl. 20. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
A fórumozás nem való olyannak aki nem bírja a kritikát és/vagy nem tudja helyén kezelni a dolgokat. Mint pl te.
2023. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

A kritikát bírom, de irreleváns, a témához nem tartozó marhaságokon való személyeskedő rugózást nem szeretem.


Pár példa, hogy érthető legyen:

- hozzászóltam egy cikkhez facebookon a budapesti közlekedésről, erre valaki belém kötött hogy ne okoskodjak, látja a profilomon hogy nem is Pesten élek, mi közöm nekem hozzá. (Mondjuk az hogy napi szinten Pestre járok dolgozni és ott közlekedek, szóval értelmetlen volt belém kötnie)

- hozzászóltam egy cikkhez környezet/klíma témában, őszintén szólva nem is tudom már hogy mi volt a pontos téma, de valaki belém kötött mert a párom profilján(!) látott egy 5-6 évvel korábban(!) megosztott képet egy autóról (ami amúgy nem is az övé, láthatóan egy publikus oldal posztját osztotta meg(!)) és hogy a páromhoz hasonló autómániások miatt fogunk kihalni stb...

- ennek csak tanúja voltam, de egy user tanácsot kért valamihez redditen, erre valaki elkezdett poénkodni azon hogy impotens, mert áttúrta a posztoló profilját és talált valami egy évvel korábbi kommentet amiben merevedési problémákról ír

- r0hadt muszlim r!b@ncnak nevezett egy kommentelő, csak mert észak-afrikai országban tett kiránduláson készült az akkori profilképem


Ezeket abszolút nem érzem jogos "kritikának", csak irreleváns dolgokkal való személyeskedő szrdobálásnak, amit elkerülnék.

2023. júl. 20. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Sok felesleges ideje lehet az ilyen szánalmas véglénynek, aki idegenek adatlapján kutakodik és hülyeségeket irogat. Sajnos sok a mentális beteg szabadon.

Fészen be lehet állítani, hogy ki mit láthat, mihez szólhat hozzá. Ne engedd mindenkinek a hozzáférést.

2023. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Hát ja, szerintem is elég beteges.

Az a baj hogy mondjuk egy profilképet szeretnék, hogy meg tudjanak találni mások akik tényleg ismernek. (Több felhasználó is van ugyanazzal a névvel) Ez máris egy támadási felület, pedig csak olyan képet osztok meg amin nincs provokatív dolog.

Azt se tudom beállítani hogy ismerőseim ne lássák az általam írt kommenteket.

Redditen meg sehol nem találtam hogy hogy lehetne bármit elrejteni.. úgyhogy most x időnként csinálok új fiókot, csak akkor szólok hozzá ha NAGYON szeretnék és így próbálom elkerülni a kutakodást, de nem a legényelmesebb.

2023. júl. 20. 16:52
 9/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

6.

Ez így van sajnos, nagyon sok beszűkült felfogású figura uralja a fórumokat is, szerintem gyakran autisztikus problémákkal sújtva.

Néha az ember kedve is elmegy az egésztől, szakmai tapasztalatok megosztásától is, amit rosszindulatú emberek minősítenek le.

2023. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Ezt én sem értem basszus. "Nincs kint profilképed, nem vállalod fel magad."


Bárki lehetek profilképpel is. És miért akarja a pofámat nézegetni? Reagáljon arra, amit mondtam.

2023. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!