Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan fórum ahol van élet...

Van olyan fórum ahol van élet és nem nyomozgatnak, személyeskednek a felhasználók?

Figyelt kérdés

(Magyar vagy angol nyelv érdekel, más nyelven nem tudok)


Olyan oldalt keresek ahol lehet kommentelgetni, megvitatni témákat nyomozgatás nélkül.


Facebookon ha hozzászólok valamihez akkor egyrészt az ismerőseim csámcsognak a dolgon, másrészt egyből a profilomat (meg a párom profilját) csekkolják hogy mibe lehetne belekötni személyeskedve, meg nyomkodják vadidegenek a reakciókat a posztjaimra.


Redditen is sajnos visszanézhetők egy user korábbi kommentjei úgyhogy ott is megy a kutakodás, nyomozgatás hogy mit írt a múltban az illető amibe bele lehetne kötni.


Más fórumokat nem ismerek ahol lenne nagy aktivitás, sok felhasználó.


Tudtok valami anonim (vagy legalábbis aktivitást nem nyilvánosan logoló) fórumot, közösségi oldalt sok aktív felhasználóval?


2023. júl. 20. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Ahol magyar van ott mindenhol van személyeskedés.
2023. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ismeritek-e az "Amino Apps"-t? Esetleg érdemes lenne azt megnézni, bár nincs konkrét infóm, hogy mennyi aktív felhasználó lehet rajta, de egy próbát hátha megér.
2023. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is pont (lehetően anonim) fórumkeresésben vagyok. Találtatok már?
2023. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!