Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy megyeszékhe...

Normális, hogy egy megyeszékhely legnagyobb és legtovább nyitvatartó multijában a wc-k gyakorlatilag egy lyukak?

Figyelt kérdés

Az az ALAP, hogy wc-papír és szappan nincs, minek. Minek is egy olyan parasztnak, aki odahordja a pénzét.

De mostmár a wc-csészék is mozognak, a legtöbb összesz@rva, takarítás nincs. Van, amelyiken wc-deszka sincs.

A wc-papírtartó lefordulva a falról, leszakadva, úgy hagyva. De minek is, hiszen úgysem tárolnak benne wc-papírt.

Az ajtókon kilincs nincs, csak kis forgó kallantyú. Ezért oda egy szatyrot vagy egy kistáskát se lehet felakasztani, nemhogy télen a kabátot, mert az ajtón, az akasztó helyén már csak 2 kis lyuk tátong, mivel az is ki van szakadva mindenhonnan.


A csapok fele mozog, van, amelyik körbejár. Amelyikből még jön a víz, az csak csordogál.


És kb kétnaponta ki van írva, hogy ne is használjuk ezt a f@stömeget, hanem menjen mindenki (férfiak és nők) az 1, azaz egy darab mozgáskorlátozott wc-be. Többezer ember egy nap. Ahol szintén ugyanezek a körülmények.


Úgy fel. m magam, hogy az ilyen normális??

Remélem, aki így működteti a wc-jét, az otthon is ugyanilyen körülmények közt wc-zik!


Mintha nem emberek, hanem állatok lennénk az üzemeltető szemében!


2023. júl. 20. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos, hogy az üzemeltető hibája. Kezdjük ott, hogy ha nem tudnám, holnap nem einstandolja-e az állam a vállalkozásomat, hát én se tennék bele pénzt.
2023. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
1:kezeltesd magad. Mikor einstandoltak bármiféle bevásárlóközpontot?
2023. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
*vármegyeszékhely
2023. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen lepukkant budik (sajnos wc-nek sem lehet már nevezni) főleg ebben az országban vannak. Nem normális, ha tehetem inkább nem megyek ki.
2023. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Azért szerintem itt a társadalommal is bőven van baj, ami 2 nap alatt tönkreb.sz bármit - legyen az buszmegálló, játszótér, nyilvános mosdó, stb.


Minek javítsák meg, ha három nap múlva megint szét lesz b.szva az egész?! Ebben a kib.szott országban nincs kultúrája annak, hogy vigyázzunk a közös értékekre. Az újonnan ületett fákat kitördelik, a padokat szétrugdossák, még azt is el tudom képzelni, hogy azért nem raknak ki wc papírt a multik a wc-kbe, mert simán vannak, akik hazaviszik.


A kultúra hiányzik ebből az országból és ezért nem a multik a hibásak.

2023. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A pakisztaniaknal nincs wc csesze,csak egy lyuk es papirt sexhasznalnak. (Ilyen emberekkel vagyok szerzodesben,latom hogy elnek. Nem takaritanak maguk utan .)


Most sok a bejovo draga vendegmunkas,biztosan szeretnek,hogy otthonerezzek magukat. 🤣

2023. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5: Azért ezt kár pusztán erre fogni, hogy a multi meg aztán nem tehet semmiről. Budapesti bevásárlóközpontokban is azért erősen látszik mennyit számít az adott üzemeltető mennyit fektet abba, hogy a mosdók tiszták, pedánsak, funkcionálisak legyenek. A Westendben rosszabb mint némelyik kocsma WC-je, a nem sokkal civilizáltabb helyebb fekvő Corvinban meg teljesen civilizált a mosdó. Tény utóbbiban bevezették, hogy valami 200 forintot fizetni kell hogy be tudj menni, de ha ezen múlik akkor hajrá máshol is. Ott legalább foglalkoztak vele, hogyha van egy probléma azt hogyan tudnák orvosolni (nyitáskor a kerület összes csövese ott állt korábban, hogy berohanjon szarni meg mosakodni). Mert az mégsem megengedhető, hogy olyan körülmények között járjanak a fogyasztók wc-re ami ott volt, vagy amiről a kérdező írt. Van egy probléma amivel nem törődik akinek a feladata lenne.
2023. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Én mondjuk pont nem a hajléktalanokról beszéltem a hozzászólásomban, hanem az unalomból, ostobaságból padot, wc-t, buszmegállót szétrúgdosó csürhéről. De ha már itt tartunk: ha a csövik a nyilvános wc-be szarnak, akkor az a baj, ha valahol a fűben intézik el, akkor meg az. Mi lenne az ideális szerinted?
2023. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szintén pont nem erről beszéltem (örülök hogy “átment” a lényeg) csak említés szintjén írtam hogy ott pl. nyitás után 15 perccel dzsumbuj volt az egész mosdó, mert lelakták. Ez tény, most nehogy már nekem kelljen megoldani a hajléktalankérdést mert leírom :D Meg most érted, ha nem oké hogy a fűbe szarik akkor automatikusan az lesz az oké, hogy a pláza WC-t körbefossa meg ott bent fürdik meg? Na ne már :D Nem erre találták ki és akármi is megoldás, biztos nem ez az. A pláza nem egy szociális intézmény. Ellenben tudtommal Bp-n kb. minden kerületben van olyan szociális intézmény ahol valami ételt kaphatnak, van fürdési lehetőség és szarni is tudnak. Ha már nyitás előtt 20 perccel ráértek a pláza előtt gyülekezni, akkor akár oda is járhatnának. Elég sok amúgy is 0-24 nyitva van.
2023. júl. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 "tudtommal Bp-n kb. minden kerületben van olyan szociális intézmény ahol valami ételt kaphatnak, van fürdési lehetőség és szarni is tudnak"


Szerintem ha így lenne, élnének a lehetőséggel.

2023. júl. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!