Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteges olyanokat írogatni...

Beteges olyanokat írogatni néha egy ismerősnek, hogy láttam egy rá hasonlító embert a városban? Túl tolakodó szöveg ez?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem vagyok vele szorosabb ismeretségben nem is találkoztunk soha élőben se csak írásban kommunikálunk
2023. júl. 23. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy szoktatok rendszeresen beszélgetni, szerintem nem.
2023. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod ezzel az infóval? Miért írod ezt neki?
2023. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem vagytok ismerősök
2023. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak tök értelmetlen.
2023. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, de ha sokszor/többször előfordulna, már eléggé érdekes lenne, és nem feltétlenül pozitív értelemben.

Vagy ezt esetleg beszélgetés indításnak szánnád?

(szüleim legjobb barátainak fia csinált ilyent párszor, és egy idő után már kezdtem furán érezni magam emiatt)

2023. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő miket ír neked magától?
2023. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor írtam ilyet, de azért, mert nem voltam biztos, hogy őt látom és, hogy ne legyen ciki, hogy odamegyek az illetőhöz és nem is ő az. Visszaírt, nem ő volt az. Még szerencse, hogy nem mentem oda. :D
2023. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!