Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy nőre azt...

Mit jelent, ha egy nőre azt mondják, hogy bombázó vagy bombanő? Ez mit jelent? Tudnátok példákat mondani? Vagy ilyen szófordulatokat csak olyanok használnak akiknek nem jutott nő és idealizálnak?

Figyelt kérdés

Sokan mondanak olyanokat, hogy nekik sosem tetszettek a “bombázók” hanem ilyen átlagosak. Ez mit jelent pontosan? Nem értem.

Az én esetemben vannak a szépek és vannak a kevésbé szépek. Vannak akikkel megtalálom a közös hangot, s vannak akikkel nem. Olyannal jövök össze, aki az esetem es megtalálom a közös hangot. Számomra ő a legszebb. És pont.

Képtelen vagyok felfogni, hogy valahol léteznek ezek “bombázók”, akik elérhetetlenek. Vagy ilyen műcicababákra mondják? Mert undorító mind.


2023. júl. 24. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Én arra tudok válaszolni hogy én mire mondom hogy bomba. (Egyébként ritkán használom nagyon xd)


Szép ápolt az egész nő, szép arca van, szép alakja, szép feneke, nem nagyon nagy logó mellek, de nagyobb feszes mellek, szép kéz és lábfejek.

2023. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Olyanokra mondják, akik hasonlók azokhoz a nőkhöz, akik a Playboy címlapján szerepelnek.

Pl. a fiatal Cameron Diaz is ilyen volt, a Maszk című filmben bombázónak nevezték.


Tényleg az volt, egy igazi bombázó:


[link]

2023. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a bomba az a születetten szép arcú és alakú nő, aki az eleganciájával és az egész megjelenésével kitűnik a tömegből. Ha láttad a Malena című filmet, ott Monica Bellucci karaktere pont ilyen.


Aztán vannak a sebészi úton alakított nők, meg akik valahogy nagyon közönségesen festenek - nekem ők nem bomba kategória, hanem inkább a dekoratív vagy cicababa.

2023. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Felrobbantja maga körül az atmoszférát a szexuális kisugárzása.
2023. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezek a nők tonna vakolat nélkül és egy előnytelenebb ruhában ugyanúgy semmilyenek lennének/lettek volna. Nem értem minek idealizálni.
2023. júl. 24. 19:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5# Olvasd el a kommentem első voltam. Értelmezd. Ne siránkozzál.
2023. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért használsz olyan szavakat, aminek nem tudod a jelentését? Siránkozni…eszem megáll
2023. júl. 24. 19:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen azt csinálod... Hogy mi milyen rosszak vagyunk hogy idealizálunk xD

Megállt már neked az eszed, de nem most az is biztos.

2023. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Incel

Nehogy már azt mondd hogy nincsenek született gyönyörű nők

2023. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szép csak egy átlagos dolog. A bombázó meg olyan "bumm" meglátod és bármit csinálsz éppen abbahagyod.
2023. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!