Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy olyan lány aki nagyon...

Egy olyan lány aki nagyon nagy bombázó, és 23 évesen nem volt kapcsolata azzal lehet valami probléma a háttérben? Tényleg egy nagyon jó nő.

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki jönne, NEM MAGAMRÓL írtam ki.
2016. nov. 2. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Adriana Lima elvileg 27 évesen vesztette el. :D
2016. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
35%
Én csinos vagyok, 21 évesen szexeltem először, komoly kapcsolatom egy évre rá lett. Tizenévesen totál gáznak találtam a korombeli fiúkat, huszonévesen meg válogatós vagyok, és senki nem elég jó az egész világon, ennyi :D A válogatás nekem nem probléma, maximum a pasiknak.
2016. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Én 19 évesen vesztettem el. Nem tartom magam nagyképűnek, nem is akarok annak tűnni, de nem vagyok csúnya, csinos vagyok, lett volna rengeteg alkalmam párkapcsolatot kialakítani, meg alkalmik is felajánlkoztak. Nem azért vesztettem el viszonylag későn, bár szerintem ezt mindenki maga döntse el, kinek mi a késő, mert vártam a szőke hercegre, hanem egyszerűen nem tudom megindokolni, hogy miért.. :) a párom meg is lepődött, mikor megtudta, hogy szűz vagyok. (Nem azért, mert okot adtam volna arra a viselkedésemmel, például hogy fűvel-fával kavarok)

Nem tudom, hogy a kérdezőnek mit jelent a bombázó. Ha mondjuk azt, hogy cici kint, szőke póthajas szilikonszájú csaj, akkor én nem úgy nézek ki :D

De nem is tudjátok, hogy hány lány szűz még 18 éves kora felett. Hiába mondják, hogy már mindenki összevissza szexel 14 évesen, azért ez nem általános. Szerencsére.

2016. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon magasak a (külső) igényei, és egy igazán jóra vár. Nem probléma igazából számomra, de az ilyen nő nem engem keres.
2016. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De most miért a szüzesség elvesztésével kapcsolatban válaszoltok? :D Attól, hogy nem volt kapcsolata nem biztos, hogy szűz is.


Amúgy nem biztos, hogy probléma van vele. Attól, hogy valaki szép meg jól néz ki nem biztos, hogy könnyűvérű is. Lehet, hogy egy teljesen normális lány aki vár a megfelelőre.

2016. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#6 és az sem biztos, hogy magasak az elvárásai.
2016. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-al értek egyet.
2016. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!