Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi gátolja meg a...

Szerintetek mi gátolja meg a legtöbb embert abban hogy párkapcsolata legyen ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 02:45
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
14%
Saját maga személyisége.
2023. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
32%
Feltetted a kérdést, de ez olyan mint egy háromdimenziós tárgyat ezerféle szemszögből vizsgálni.
2023. júl. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerűen nincs rá szüksége
2023. júl. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
75%
Fogalmam sincs. Szociofób vagyok, de soha nem okozott semmiféle problémát a párkeresés, pedig még kövér is vagyok.
2023. júl. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
72%
Nem akar még egy terhet a nyakába feleslegesen
2023. júl. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
0%
Önbizalomhiány vagy lustaság
2023. júl. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

A következő tényezők jutottak eszembe:


- félelem

- zárkózottság

- feladás

- a múltbeli, ellenkező nemtől kapott elutasítások feldolgozási képtelensége és ezek napi felelevenítése, egyfajta szégyenként való cipelése, vagy a jövőbeni ismételt megtörténéstől való rettegés

- előző párkapcsolati szakítás után kellemetlen tapasztalatok (másik fél pletykálása, ismerősök előtti lejáratása)

- gyerekkorban/serdülőkorban elszenvedett, a nemiségét ért szóbeli megaláztatás

- szexuális bántalmazás

- azonos nemű szülő nem mutatott példát az életben, ezért bizonytalanság, félelem, 0 kezdeményezőkészség


Lehetnek még.

2023. júl. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
16%
Nem akar igazodni egy másik emberhez, függetlenség féltése, eltitkolt (főleg személyiségbeli) problémák, elköteleződési problémák, önzőség.
2023. júl. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
47%

Két ismerkedési kísérletnél is észrevettem utóbbi években,hogy vannak, akik megijednek attól,ha valaki kedvesen és udvariasan közelít hozzájuk.

Két randi után eltűnnek,az egyik meg is írta, neki durva volt az első férfi az életében és lefagyott, amikor én érzéssel és kedvesen próbáltam ismerkedni.Udvarolni,ha úgy tetszik.


De a személyiséggel vannak nagyon nagy problémák néha, a szakítások hozadékával és azzal,hogy nem hagynak időt egymás megismerésére.

2023. júl. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
19%
Én például nagyon ronda vagyok. Férfiként 43 évesen magányos. Sokáig próbáltam párt találni, pár randi is volt, de sajnos borzalmas fogadtatásokban részesültem. Így abbahagytam, már vagy 16 éve nem ismerkedek, találkozókra sem járok el. Igazából már nem is sok van hátra az életemből, és ezt a kevéske időt nem azzal akarom eltölteni, hogy idegeskedek, mi lesz a reakció. Meg hogyan fogom feldolgozni. Nagyon rossz volt így leélni az életemet.
2023. júl. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!