Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves korig érdemes még...

Hány éves korig érdemes még reménykedni hogy az embernek lehet egyszer párkapcsolata? Honnét kell nagyjából elengedni a dolgot?

Figyelt kérdés
27F vagyok. Sosem volt párom, még randizni se voltam soha. Meddig érdemes még reménykednem? Ennyi idősen engedjem el lassan?

2023. júl. 25. 18:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem reménykedni kell, hanem tenni azért, hogy legyen valaki.
2023. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Tűztévesztő Színszerész ***** válasza:
86%

Szerintem soha ne add fel. Ismerek olyat, aki 40 fölött talált párt magának. Addigra érett meg erre, és addigra lett annyi önbizalma is, hogy elhitte, amikor valaki bókolt neki. Mert ez is fontos, először magadat szeresd. Nekem sem volt még barátom, de nem adtam fel a reményt.


34/N

2023. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Gyúrd ki magad, változtass a hajadon, öltözz máshogy, stb. Aztán lesz csajod.
2023. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Rokonomnak 30 felett lett először párkapcsolata és most nagyon boldog. Távolabbi barát pedig már 35 is elmúlt, mikor megtalálta a társát.
2023. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amúgy hogy kell elképzelni? Ülsz otthon és az ablakon kibámulva, álmodozva várod, hogy a GLS futár beállít egy barátnővel?
2023. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

A remenykedes idopocsekolas.

Tenni kell érte. Ez jelentheti azt is, hogy a kulsodet teszed vonzóbbá, illetve elmesz terápiára(ha az első nem lesz sikeres, akkor máshoz), hogy felderitsd miért nem sikerül párkapcsolatot kialakitani.


Aztán ha ezek megvannak és még mindig semmi, akkor kell feladni.

2023. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
a reménykedés mellé cselekvés is társul?
2023. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 75, utána már tényleg kisebb az esély rá.
2023. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%
Ki tehet róla, hogy te még senkit nem hívtál randira? Téged hívjon a csaj? Azt nekem ne mondd, hogy hívtál már egy csomót, és mind visszautasított! Amúgy ideje pszichológust felkeresni, mert a gyakorin nem fogunk látatlanban rájönni az okára.
2023. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem jársz randikra, akkor már most is elengedheted a dolgokat. Még egy egyéjszakás kalandért is kell erőfeszítéseket tenni, kimozdulni, ha összejön a kapcsolat őt is vinni kell programokra, a családjával is meg kell ismerkedj, ha csak otthon ülsz és vársz a semmire, akkor abból semmi lesz.
2023. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!