Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki ismerkedésnél azt...

Ha valaki ismerkedésnél azt írja, hogy ilyeneket tol, de nem függő, csak szerinte ezektől jobban érzi magát, azzal nem is érdemes ismerkedni, vagy meg lehet próbálni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dumálni egy sráccal, úgy tűnt, jól el tudunk beszélgetni, aztán viszont bevallotta, hogy számára megnehezíti a párkeresést az, hogy drogozik. Kérdeztem, mit tol, mert azért pl egy füvescigi nem olyan kategória, mint mondjuk a heroin, erre azt írta, hogy néha kokainozik, és gyakran használ amfetamint, metamfetamint és metilèn-dioxid metamfetamint. Én teljesen laikus vagyok ezekben, csak tinédzser koromban szívtam sima cigit, illetve próbáltam ki a füvet. Rendezett hátterű, káros szenvedélyektől mentes vagyok, de ha ezekről a szerekről le lehet jönni ( illetve ő hajlandó lenne rá), azért nem biztos, hogy kizáró ok lenne. Mennyire igaz ilyen esetben a,, nem vagyok függő” duma? :|

2022. ápr. 9. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig munkám során rendszeresen kapcsolatban álltam ezzel foglalkozó intézményekkel. Ha valakit több hónap után le tudtak szoktatni, napokig ünnepeltek, olyan ritka volt. Nagy részük később visszaesett. Engedd el! Rosszabb, mint egy alkoholista.
2022. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem függő. Örökre az. Nem foglalkoznék vele többet.
2022. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy drogos ember remek választás párkapcsolatra is. Ja nem, mégse.
2022. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nehéz helyzet, de a füvezik és a füvezni szeretne között annyira nincs sok különbség szerintem
2022. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15-23 éves, még kinőheti. Nagyon sok olyan embert ismertem, akik fiatalon tolták ezeket, aztán később leálltak, bár az igaz, hogy később voltak utóhatásai a szerhasználatnak.
2022. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
22 évesről van szó. Mindenkinek ment a zöld. :)
2022. ápr. 9. 23:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod banni, ha ossze jossz vele...
2022. ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Össze ne gyere egy drogossal. Tönkrefogja vágni a te életedet is. Amúgy is alja az aki ilyenekkel él, probléma ide- oda. Természetesen nem a néha buliban szív egy füvescigire gondolok. Ugyan ez a helyzet az iszákosokkal is. Az ilyeneket messze el kell kerülni.
2022. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 HoneyBunny ***** válasza:
100%

A parom egy idoben rakapott a fure, mi akkor mar egyutt voltunk 4 eve es egyutt eltunk 3 eve. A helyzetet meg rosszabba tette, hogy akkoriban hozott egy sor rossz dontest, emiatt pedig teljesen lenullazodtunk anyagilag. Eletem legrosszabb idoszaka volt, sosem fogom elfelejteni, ahogyan hazugsagokkal probalta kimagyarazni, hogy kivette a csaladi kasszabol a heti adagra valo penzt. Naprol napra eltunk akkoriban, o meg tobbezer forintokat szemrebbenes nelkul elvett tolunk, csakhogy nehogy anyag nelkul maradjon. Inkabb szivott, minthogy egyen, csontsovanyra fogyott. Undorito viselkedes. Majdnem 2 evig csinalta ezt, kozben hol ki akart dobni engem, hol kerlelt, hogy maradjak vele. Nem jott haza estenkent, mire hazaesett ejszaka, mar beszelni sem tudott. A legborzalmasabb dolgokat vagta a fejemhez, amikor szamon kertem. Remes volt, mert a 4 ev alatt en rajottem, hogy sosem szerettem meg embert annyira, mint ot. Igazabol talan ot neveznem eletem elso valodi szerelmenek, az elozo kapcsolataimban sosem ereztem ilyen eros kotodest. Aztan fogtam magam es ugy dontottem befejezem a konyorgest, lesz, ami lesz, en utoljara megkerem, hogy terjen eszhez, ha nem megy, akkor osszepakolom a cuccait, kihajitom es meg fel is jelentem ot is, a haverjait is, a dileret is, de meg az egesz ceget is, ahol dolgozott (illegalis dohanytermekeket is arult a ceg). Aztan a fonoke kirugta es elhordta minden lusta szarnak, akkor szembesult kicsit magaval. O azota lejott rola, de ez egy orok pecset ezen a kapcsolaton, sosem fogok benne megbizni ujra es folyamatosan rettegek, hogy mivan, ha valaki majd megkinalja ujra es o elfogadja. Egy szavat nem merem elhinni, pedig en is probalkozom kemenyen, hogy nehogy azt lassa, hogy feleslegesen probalja ujraepiteni ezt a kapcsolatot. Nem tudom meddig fogjuk ezt meg csinalni, es hogy ertelme van-e meg egyaltalan az egesznek, mindenesetre en nagyon szeretnem, hogy ujra gondok nelkul szabadon szerethessuk egymast.

Es akkor ez csak fu volt. Kinaltak massal is, szerencsere annyi esze volt, hogy nemet tudott mondani. A volt legjobb baratom pedig tokeletes peldaja annak, amikor valaki evek utan is keptelen felfogni, hogy ez rossz. O vele mar nem is beszelek, megmondtam neki, hogy ameg cuccozik, felejtsen el. Ha le akar jonni segitek neki szakembert keresni, de nem vagyok hajlando igy vele baratkozni. Kepes azt allitani, hogy nem fuggo, miutan en jozanon nem lattam mar kb egy eve. Olyan allapotokban volt az utobbi par talalkozasunk alatt, hogy en ereztem szegyent helyette is a buszon. Azt hiszem erre mondjak, hogy szekunder szegyenerzet. Ami erdekes, vele 6 eve voltunk sulve-fove egyutt, elkepzelni nem tudtam volna, hogy igy lecsuszhat.

En azt mondom nem eri meg. Kinovi? 22 evesen nem fogja ezt kinoni. Attol meg, hogy beismerte az elejen, ugyanugy kepes lenne aljas modon atvagni, ha ezen mulna az adagja. A te kedvedert ugysem fog leszokni.

2022. ápr. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Erről az ex feleségemet érdemes lenne megkérdezni.

Én is ilyeneket írtam neki, aztán hát pokollá tettük egymás életét éveken keresztül. Én 24 voltam akkor, amikor megismerkedtünk. ez 10 éve volt. Pár napja is betéptem és elvertem rá évi kb 3-400 ezret amikor a csúcson voltam.

Sajnálom, de szívességet tesztek egymásnak azzal, ha nem ismerkedtek.

(Ráadásul az illető ilyenkor megszépítve adja elő a valóságot)

2022. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!