Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne megszakítanom a...

Érdemes lenne megszakítanom a barátságot a lány barátommal?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerjük egymást, nagyon jól kijövünk egymással. Utóbbi időben elkezdtek érzelmeim lenni felé, viszont ez tudom, hogy nem jó, mivel párkapcsolata van. Érdemes lenne megszakítani a kapcsolatot vele?

2022. júl. 24. 08:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
ha barátod, akkor mondd el neki, majd ő eldönti.
2022. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Neki biztos legyezné az egóját
2022. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Ne szakítsd meg, de maradjatok barátok. Ez a helyes akkor is, ha nincs kapcsolata egyiknek se.
2022. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megszakítani egyből de keresd kevesebbet. Ha rákérdez, akkor mond el neki. Lehet nem is fog keresni…


És jusson eszedbe, ez csak neked fog fájni, minél tovább fenn áll az állapot, annál hosszabb ideig lesz rossz neked, még azután is, hogy nincs kontakt.

2022. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a megoldás.
2022. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Hát ja. Ezért hülyeség a fiú-lány barátság dolog.
2022. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az előttem szólókkal. Az, hogy valaki párkapcsolatban él, az nem jelent semmit. Nem érinthetetlen, szent tehén, nem tabu. Ha te leszel párkapcsolatban akkor se lesz az. Ha meg tudod tartani, jó, ha nem, akkor úgy jártál. Senki se fog tekintettel lenni a mimóza szívedre. És ez így helyes. Akitől el lehet venni a párját, attól el is kell venni, mert MINDENKI úgy jár a legjobban.
2022. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
90%
Találkoztok is sűrűn?
2022. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem feltétlen ez a megoldás. Én lányként vagyok ilyen helyzetben. De egyikünknek sincsen valakije (pasi, csaj) szinglik vagyunk mindketten. Mégsem mondom el neki, nem szeretném elrontani a barátságot, meg valszleg a szíve egy más lányé, ezért nem is lépek semmit. Úgy vagyok vele, maradjunk csak nagyon jó barátok :)
2022. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Utolso, csak majd amikor látod a másik lánnyal, hogy együtt vannak, na majd akkor fog a szíved ripittyára törni…
2022. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!