Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted azért nem ír vissza,...

Szerinted azért nem ír vissza, mert megsértődött vagy semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiatal nőt, akivel ismerősök vagyunk, nem legjobb barátok, de azért sok mindenben segítettünk már egymásnak, megbíztunk egymásban, gyakran beszélünk, jól megvagyunk. A nő házas és van 2 gyereke, de tudom róla, hogy tetszik neki egy férfi, bár semmit nem akar tőle, maga mondta és egyébként látszik is rajta és a férjén, hogy boldogok együtt. Ezt a férfit csak azután ismerte meg, hogy házas lett. A férfi egyébként nem is kezdeményezett nála. Az említett férfi, aki ennek a nőnek is tetszik, adott nekem jeleket meg utalt rá, hogy tetszem neki és tetszik ő is nekem. Ez a nő ismerősöm eddig is tudta, hogy tetszik nekem is ez a férfi, de azt csak tegnap mondtam el neki, hogy szerintem ez kölcsönös, elmondtam miért gondolom ezt és kíváncsi voltam a véleményére ezzel kapcsolatban. Tényleg bízunk egymásban, ő is mondott nekem sok személyes dolgot magáról. A kérdést azért írom ki, mert az a helyzet, hogy mióta ezt megírtam neki, hogy az a férfi talán érdeklődik irántam, azóta nem írt vissza és nem keres. Máskor legfeljebb pár órán belül válaszol nekem, sokat szoktunk beszélgetni, ha személyesen nem is tudunk találkozni, akkor chaten és most ahhoz képest érdekes, hogy azóta nem is válaszolt arra, amit írtam de nem is írt magától, más témában sem. Akkor szó nélkül eltűnt. Tudom, hogy volt elérhető azóta a chaten és máskor tényleg vagy megmondja, hogy nem ér rá vagy pár óra múlva, de akkor is válaszol. Szoktunk úgy írni egymásnak, hogy közben mindketten mást csinálunk de aztán abbahagyjuk, válaszolunk, aztán megint csináljuk amit addig. Múltkor például úgy írt nekem, hogy közben mosogatott, csak mindig abbahagyta. Nem erőltettem rá, hogy írjon, neki jó volt így. Már kezdek attól félni, hogy megharagudott vagy nagyon megsértődött. Nem számítottam rá, hogy nem válaszol semmit, mert máskor nem csinál ilyet vagy egy napon belül akkor is ír. A chaten valóban mindenki akkor ír, amikor akar, de neki nem szokása semmit sem írni ha látja amit írok. Gondolkodtam, miért nem ír. Gondoltam, hogy azt gondolja, félreértem a férfi jeleit, de akkor ezt nyugodtan megírhatta volna, máskor is megmondta ha nem értett velem egyet és nem lett semmi baj belőle. Gondoltam, hogy gondolkodik rajta, átgondolja igazam lehet-e, de ehhez neki sosem kell egy teljes nap. Arra is gondoltam, hogy szerinte is tetszek a férfinak és féltékeny és azért nem ír, de akkor azt is megtehetné, hogy azt írja meg. Mindig őszinte volt, már szinte szókimondó, de jóindulatú. Most akkor megsértődött?

2023. júl. 25. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg és féltékeny. Ami amúgy elég gaz férj mellett, na mindegy.
2023. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan már máskor is volt, hogy ha megírtam neki valami jó dolgot ezzel a férfival kapcsolatban, akivel egyébként csak barátok voltunk (legalábbis a barátság biztos megvolt, majd kiderül mi lesz/nem lesz még), akkor részben támogató volt és biztatott, de közben meg úgy fogalmazott, hogy abból egyértelmű volt, hogy ő is jóban van vele, neki is jó barátja, ilyenek. Például fogalmazott úgy, hogy mivel ő és én olyan jóban vagyunk vele szóval "te és én". Máskor meg ha megírtam neki, hogy valahogyan kedves volt velem, gondoskodó, segítőkész (ez a férfi), akkor amellett, hogy bátorított, hogy ez milyen jó, megírta azt is, hogy vele is milyen kedves. Tegnap megmondtam neki, hogy milyen utalásokat tett az a férfi, milyen jeleket küld, de korábban nem voltam biztos az érzéseiben, hogy kölcsönös-e és akkor azt írta erre az a nő, hogy ha már azt hiszem nem érez irántam, akkor elmondja, hogy éppenséggel szerinte engem jobban szeret (a férfi).


Ezek a dolgok kicsit gyanúsak voltak, de mivel a barátságba is sok minden belefér, kedvesség, segítőkészség, a szeretet is és tényleg egy nagyon jólelkű férfi, mindenkinek segít szívesen, sok barátja van, ezért akkor nem akartam egyből féltékenységre gondolni.

2023. júl. 25. 22:43
 3/7 Mendy98 ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen féltékeny.

Elég gáz egy nő, h férje van és közben féltékeny egy pasira....

2023. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Közben amilyen hülye vagyok, írtam neki annyit, hogy nem állt szándékomban megbántani, tényleg csak őszinte voltam és a véleménye érdekelt volna, lehet velem őszinte, de ha már nem akar nekem többet írni, megértem. Ez biztos hülyeség volt, mert minek fussak utána, de már mindegy, megtörtént. Nos, erre válaszolt, de az is egy érdekes válasz volt. Azt írta: "Őszinte leszek veled, annyira hihetetlen, érzelmekkel teli pár nap van mögöttem, hogy nem tudtam annyi figyelmet szentelni az üzeneteidnek, amennyit érdemelnének. Nagyon szeretlek! Hihetetlen híreket kaptam. Szeretném ha örömben és szeretetben töltenéd a napod. Ugye megteszed ezt nekem?" Írtam neki, hogy persze, nagyon szívesen és ennyi volt a beszélgetés. Valóban kapott pár napja jó híreket valamivel kapcsolatban, de azt kicsit furcsállom, hogy a jó hírek csak azóta akadályozzák a beszélgetésben, hogy leírtam neki, amit leírtam a férfiról. Máskor még ha kapott is bármiről jó híreket, örömmel újságolta, most nem ír arról se. A másik meg, hogy ahogy ezt leírta, hogy őszinte lesz velem, de nem tud nekem írni mert annyi minden történt, stb., úgy leírhatta volna akkor a választ is az eredeti kérdésemre a férfiról, mert nem egy csak zseniknek érthető dolgot kérdeztem és időben ugyanannyi lett volna és sejthetné, hogy várnék valami választ, hisz máskor is segített sok mindenben, beszélgettünk bármiről. Ha nem írtam volna neki újra, akkor szerintem ennyit sem írt volna. Magamban "lefordítottam" az üzenetét és arra tippelek, hogy valami ilyesmit jelenthet valójában: "Őszinte leszek veled, tudnod kell, hogy nagyon is boldog vagyok, nem érdekes nekem az a férfi már és nagyon elfoglalt is vagyok, nem szeretnék foglalkozni az üzeneteiddel. Kívánom, hogy jól teljen a napod, de nekem ne írj többet, ugye rendben van ez így?" Van rá esély, hogy ez valami ilyesmit jelent?
2023. júl. 26. 00:45
 5/7 Mendy98 ***** válasza:
100%
Szerintem várj egy kicsit, ne keresd és ha úgy van majd jelentkezik magától.
2023. júl. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most már tényleg nem írok neki. Olyannak felesleges írni, aki nem beszélgetne, akár azért, mert tényleg elfoglalt, akár féltékenység miatt. Ha nem keresem többet, legalább biztosan kiderül majd, hogy miért viselkedik így. Ha egy idő után ír, akkor lehet tényleg csak elfoglalt, bár máskor ezt máshogy kommunikálta, ha pedig egyáltalán nem fog többet írni, akkor abból tudni fogom, hogy féltékenység.
2023. júl. 26. 09:43
 7/7 Mendy98 ***** válasza:
Így van.
2023. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!