Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már 1 hete nem ír vissza...

Már 1 hete nem ír vissza Facebookon egy "barátom". Megsértődött?

Figyelt kérdés

A nyáron ismertem meg egy fiút a neten, mindkettőnk szive csücske a vasút, és nyáron szinte minden nap órákat beszéltünk facebookon, nagyon jól összebarátkoztunk. Augusztusban a Keleti pu.-n találkoztam is vele személyesen.


Szeptember óta csak hétvégéken és estefelé keveset tudtunk beszélni az iskola miatt. Mivel múlt kedden emelt szintű érettségim volt, ezért már két hete hétvégén sem beszéltünk, mert a vizsgára készültem. A vizsga után egyből ráírtam, és már 1 hete ráírtam többször is, ő pedig minden este fent van facebookon, mégsen írt vissza, még csak el sem olvasta az üzeneteket. Meg is böktem, hátha az üzenetet nem kapta meg, de erre sem reagált... Talán megsértődött?? Vagy már nem akar velem barátkozni? Olyan szomorú vagyok, hogy elbőgtem magam tegnap este :(((



2013. okt. 28. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi, de már nem érdekled, talált helyetted mást, nem akar megbántani.
2013. okt. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Pontosan hogy megbántotta,konkrétan szarik a kérdezőre.


Nincs annyi gerinc benne hogy közölje a hülyeségét.

Szerintem nem voltál fontos neki sosem,épp ezért nem foglalkozik veled.


Ezeket úgy hívják hogy tanulópénz,a következő embernél már felkészültebb leszel,ne sírj senki miatt,az emberek nagy többsége nem ér annyit.

2013. okt. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolja bárki is, hogy egy facebook-os ismeretség az barátság lehet??
2013. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Facebook barátság fenntartására semmiképp nem alkalmas, barátok hozzájuttatásához már igen. Megismerni jó ott embereket, de nem tartósan közvetett kapcsolatot kiépíteni és fenntartani. Ahogy a példa is mutatja, nem működött.


Talán a srác talált magának egy "élő" barátot, nem tudni. Mindenesetre nekem is fontosabb lenne a környezetem, nem pedig az internetes "életem".

2013. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Biztos talált már másik olyan ismerőst, akinek köze van a MÁV-hoz, mivel ő egy vasútmániás, nekem pedig van az ismerősi és baráti körömben sok vasutas. Ő pedig kalauz szeretne lenni, de a MÁVhoz előbb veszik fel a protekciósokat, úgyhogy most saját MAGÁNAK TETT KERESZTBE. Anyum diplomás tanárként nem talált állást ezért jövőre valószinűleg már ő is kaller lesz, aztán ne jöjjön nekem könyörögni a netes barátom...
2013. okt. 29. 07:46
 6/12 A kérdező kommentje:
VAGY esetleg LEHETSÉGES, HOGY MEG SE KAPTA AZ ÜZENETEKET, mert a gagyi Facebookon át se ment? Mert már több mint 10 000 üzenetváltásunk volt a nyár óta és minden ismerősömmel folytatott régi beszélgetésemet törlöm, viszont ezr még nem töröltem. Lehet hogy csak túl sok az üzenet és egy hiba miatt nem kapja meg?
2013. okt. 29. 07:50
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Én a legjobb barátnőmre hittem azt, hogy haragszik, mert nem írt vissza. Aztán kiderült, hogy a face szarakodik és azóta kénytelenek vagyunk más fészen beszélni.
2013. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A face nem szarakodik, nekem SOSEM volt üzenetküldési problémám.


Másrészről; ha a te üzeneted nem kapja meg, akkor neki ez miért nem tűnik fel? Nem ír, hogy mi újság, nem ír, hogy van-e valami gond, ergo nem érdekled.


De mint szokás itt, úgy se fogsz meghallgatni minket, mint ahogy ilyen témákban általában soha egyetlen egy kérdező sem, szóval tovább nem koptatom az ujjaimat. :)

2013. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem meg MÁR VOLT üzenetküldési problémám, nem is egyszer, úgyhogy jóhiszeműen várok, hátha pár napon belül visszaír...
2013. okt. 29. 22:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Te meg akarod vásárolni a barátságot, vagy mi?

Nagyon fura vagy.

És minek írsz random módon bizonyos szavakat csupa nagybetűvel?

2013. okt. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!