Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mely országok nem szeretik...

Mely országok nem szeretik kifejezetten a Magyar népet?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha a Gyakoriból indulok ki, akkor főleg Magyarország... a legtöbb hungarofób itt szüeltett, és magyar az anyanyelve.
2023. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ukránok, Románok, Szlovákok
2023. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Semelyikben amelyikkel határosak vagyunk.
2023. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Tobbseg nemigen tudja, kik is azok. A maradek nezi este a hiradot, esetleg latott igaziakat, akik alapjan nem tud pozitiv kepe lenni.
2023. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
A románok és a szlovákok EGY RÉSZE ténylegesen ellenérzéssel van felénk.
2023. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Lassan a szomszéd országok közül senki. Bár a szerbek talán most nem annyira.
2023. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Hihetetlen de száztíz éve mindegyikkel jóban voltunk. Ott ahol ember az embert magáért ítéli meg, azóta és most is mentesek az általánosítástól.

De hogy a politika kit és ki ellen , mióta és mennyire sikeresen hergel, az más tészta.

2023. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Ma már nincs olyan ország, ahol nem utálnának minket.
2023. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
#8: Azt hallottam Guatemalában nem utálnak minket.
2023. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Olyan érdekes, hogy a posztnacionalista 21. században a nemzetiség már kevésbé lényeges. Ott van Szaúd-Arábia és Izrael. Hát két olyan ország, amelyek a 20. század második felében gyűlölték egymást, most pedig a szaudik tervezik hivatalosan elismerni Izrael létezését. Miért? Mert ma a társadalmi értékek többet számítanak, mint a nemzeti hovatartozás. Mind Izrael, mind Szaúd-Arábia erősen vallásos, konzervatív országok.


Ez a "hungarofóbia", ha van ilyen, akkor szerintem nem is feltétlenül országra bontható le. Az amerikai jobboldal pozitív véleménnyel van Orbánról(és így Magyarországról), míg a baloldal ördögíti azt.


Értem, hogy Trianon, meg Erdély, meg Felvidék, de szerintem ez kezd háttérbe szorulni és a társadalmi értékek kerülnek előtérbe.

2023. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!