Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy idegen miatt elkezdtem...

Egy idegen miatt elkezdtem sírni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Itt a története:

[link]


😭😭



2023. júl. 26. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Reklám a lapnak?
2023. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják empátiának.
2023. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú történet! Szerencsére, a férfi anyósa és apósa is segít nekik két hétig, utána meg András anyja költözik oda hozzájuk. Úgyhogy lesz segítsége!

A gyerekek még nagyon kicsik! Így a nagyobbak is csak homályosan fognak emlékezni az anyukájukra.

Az biztos, hogy ezentúl semmi sem lesz ugyanolyan.

2023. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annál a történetnél lábadt könny a szemembe, mikor az apa baltával agyonverte a két tinédzser lányát. Mikor a híradóban volt erről riport. Nem rég mutatták is a lányokat az anyuka engedélyével ugyanígy a híradóban.

Bevallom, 31 éves férfi létemre nagyon rossz volt nézni is, hogyan lehet valaki ekkora szörnyeteg.

2023. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan eset,amit híradóban,és internetes platformokon lehetett olvasni,Kemecsén egy állat,ki nyomta a barátnője szemét puszta kézzel,bele gondolni is rossz,mit élhetett/élhet át a szép fiatal lány,nem látja a szüleit,a barátait,és a legfontosabbat az életében a gyerekét ahogyan felnő. De több ilyen szörnyű eseten is elfogott a sírás
2023. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem bántani akarom a csajt, de ő is hibás volt! Többször visszafogadta annak ellenére, hogy mindig agresszív volt vele a csávó...

Aztán a végén megint kidobta a csávót, aki találkozni akart vele, a csaj meg belement. Ekkor történt, hogy rátámadt és kinyomta a szemeit.

Sajnálom a lányt, mert egy fiatal, csinos lány volt és szörnyű, ami történt vele!

Ám, az ilyen nők mindig maguknak köszönhetik, ha baj történik, mikor újra és újra visszafogadják az agresszív pasit...!

2023. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
A magyar egészségügy egy újabb áldozata. Naponta történnek ilyenek, én már nem tudok bőgni rajta, csak együtt élek vele. Mert nem lehet, mert ha az ember minden esetet a szívére venne, beleőrülne, annyi van. Mikor az én édesanyám lett olyan rosszul hogy majdnem sírt, ami nála utoljára akkor fordulhatott elő mikor gyereket várt mert olyan a fájdalomtűrése mint egy termintáronak, elvittük a sűrgősségire. Kicsit nevetgéltünk nagynénémmel közben, mert beszélgettünk, ennek hatására a mentőnek hajolva iszogató ügyeletes orvosok elkönyvelték hogy semmi baja. Jó hogy haza nem küldték vizsgálat nélkül. Aztán mikor eljutott egy normális orvoshoz, akkor derült ki hogy egyébként nagyon is volt baja. Itt tart az egészségügy, jóformán ha nem tudsz magánba menni, a jóistenre vagy bízva mert más nem segít.
2023. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
*ami utoljára akkor fordulhatott elő vele mikor szült, ami nála nagy szó, mert olyan a fájdalomtűrése, mint a Terminátornak. Nem tudok írni, felb*szott ez az egész.
2023. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ötös vagyok,ezzel egyetértek,viszont az is lehet hogy félelemből fogadta vissza,lehet hogy fenyegette a családját a lánynak,és azért is találkozott vele
2023. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

A csávó szép szavakkal mindig visszakönyörögte magát. Ám, ha valaki ennyire primitív, hogy többször is bedől ennek és visszafogadja az agresszív csávót, ezzel nem lehet mit tenni...

Mire rájön, hogy mostmár ntenyleg nem fogadja vissza a huszadik szakítás után, akkor az agresszív pali bekattan és ez lesz a vége! Bevallottan azért csinálta ezt vele a csávó, mert azt akarta, hogyha az övé nem lehet a csaj, másé se legyen...

Az volt a probléma, hogy a csaj rendszeresen adta alá a lovat, mert visszafogadta... Ilyenkor szokott jönni az "Én szeretem! Nem tehetek róla" duma...

2023. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!