Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta fél éve elkezdtem Home...

Mióta fél éve elkezdtem Home Officeban dolgozni, azóta ha elkell mennem otthonról huzamosabb időre, akkor rosszul érzem magam és elkezd hiányozni az otthon, ez normális?

Figyelt kérdés
Pl ha céges dolog miatt egy másik városban kell lenni, és ott is kell mondjuk aludni, akkor hiányzik, hogy este a saját ágyamba feküdjek le aludni.
2023. jan. 30. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem normális.

Tudatosan figyelj arra, hogy minden nap elmenj otthonról!

2023. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem se normális. Legalább minden másnap mozdulj ki otthonról, pl. vásárolni, vagy csak sétálni.
2023. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Hans Pötterman ***** válasza:
55%
Sógorom is ugyanilyen szobanövény lett, ha ki kell a lábát tenni otthonról szó szerint minden baja lesz, fáj a feje és csak hisztizik.
2023. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem normális. A saját otthonod hiányzik, ebben mi lenne a fura?
2023. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Normális, nem mindenki turbóextrovertált társaságimádó fax
2023. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most karácsony óta 3 hétig itthon voltam, ugyanígy éreztem.
2023. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
5: Abban mi a társaságimádás és extrovertáltság, hogy valaki nincs rosszul attól, hogy el kell mennie elvégeznie a munkával kapcsolatos feladatait???
2023. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Miért ne lenne normális? Az alvás egy elég védtelen állapot, ha van egy megszokott helyed, amit biztonságosnak érzel, miért lenne jó olyan helyen csinálni, amit alig ismersz?


Persze még jobb, ha kevés benned a szorongás (pszichopata sem vagy) és fel sem merül benned egy ilyen kérdés.

2023. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rosszul attól ha ki kell mozdulnom, csak szimplán kényelmetlen a tudat, hogy aznap nem hazamegyek, eddig ilyen nem volt :D


Egyébként járok minden nap vagy edzőterembe, vagy egyéb programokra, de ha aznap nem hazamennék aludni hanem máshová akkor az kellemetlen érzés 😃

2023. jan. 30. 09:39
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha eddig nem volt kényelmetlen, akkor nyilván a home office hatása.
2023. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!