Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg egy bevett dolog több...

Tényleg egy bevett dolog több háztartásban is, hogy este nem szabad lehúzni(ezáltal használni sem) a mosdót, mert felkelti a többieket?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 02:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
75%
Ez ilyen proli dolog, hogy inkább szagolják a szart.
2023. júl. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
17%
Én vödrözök mert utálok kijárni vécére. Nekem az a kacsa. Vagy 10 literes.
2023. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
74%
Csakhogy a vödrözéssel nem biztos, hogy lemegy a kaksi, öcsipók. ;)
2023. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
3%
Csak pisi. Ki kakál hajnalban?
2023. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
19%

ma 08:19 Vödrözés alatt azt értette az előző, hogy a vödröt úgy használja, mint a bilit, reggel meg kiviszi, és lehúzza. Anyám is így csinálja, mert már idős, gyenge, lassan megy, éjjel szédeleg, és mire kiérne, addigra lehet, hogy beszarna.

Aki azt javasolta, hogy nem biztos, hogy lemegy a vécében egy vödörrel... hát tudod, van vécékefe, le lehet kotorni, és utána ráönteni. nem azt mondom, hogy ezzel is már annyira elég, hogy a szennyvíztisztítóig eljusson a szar, de általában a bűz lehetőségét megszűnteti, a reggeli lehúzásnál meg továbbmegy, és az már nem zavar senkit. De mint mondtam, ha valahol annyira erős az áthallás, hogy ez zavaró, ott technikai megoldással, pl. hangszigeteléssel, hangcsökkentő megoldásokkal lehet védekezni, és ha ez csak egy idegbeteg ember hisztije, akkor meg használjon füldugót. Ha az egész házban egy embert zavar csak (és nem arról van szó, hogy az ő lakása speciális eset valamiért), akkor valószínűleg az ő készülékében van a hiba, keressen megoldást magának, ill. finanszírozza az egész ház fejlesztését, hátha segít alapon, de ne sértődjön meg, ha valaki úgy sem engedi, ha ő fizeti.

2023. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 Metionin ***** válasza:
71%
Nálunk nem de amíg otthon laktam, anyámnak volt egy ideig ilyen heppje, nem tudom miért, mert úgyis minden alkalommal felkeltem arra ahogy kimegy a budira. Reggel meg én keltem legkorábban és tök szépen terjengett a szag a fürdőszobában, szóval párszor szóltam neki és aztán abbahagyta.
2023. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha kakálásról
2023. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
7%
Ja h kakálásról van szó, akkor azt természetes h lehúzod.De mert éjszaka 1x elmész huggyantani, nem hinném h ez miatt fel kell verni az egész házat.De mondjuk ezt is embere válogatja.Van aki felháborodik ha felkeltik ,valaki nem.Mondjuk kényesebb téma az ,mikor idegenekkel laksz együtt, mondjuk munkatársakkal osztoztok egy lakáson.Talán más mértékben ítéled meg az embert ,mind csaladtagot.
2023. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
89%

Laktam olyan házban, ahol az alattam lakó jött vernyékolni pont emiatt, mert 11-kor merészeltem pisilni menni.


Hát pont leszrom, aki alszik, az alszik, nem ilyen hülyeségeken kattog.

Elmehet a főbérlőhöz, legfeljebb még ő is körberöhögi.

2023. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Száraz tónak nedves partján döglött béka kuruttyol.


Hallgatja egy süket ember ki a vízben lubickol.


Sej, haj, denevér, bennünk van a kutyavér.



Szóval ha nem süket az ember, lehet neki kedveskedni azzal hogy halkan leöntöd kis vödör vízzel éjjel ha csak pisiltél.

2023. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!