Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az furcsa vagy nem, ha valakin...

Az furcsa vagy nem, ha valakinek 18 évesen már gyereke van, akár már több is?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Manapság elég furcsa, de ha fel tudja nevelni őket akkor semmi gond.
2023. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Had legyen. Én megakartam teremteni mindent ami kell egy gyerekneveléshez, ezt 28 évesen értem el.Van saját lakásunk, autónonk, jól fizető állásunk.egy 18 éves max a szülei pénzéből neveli fel azt a gyereket vagy a párja keresetéből.Nincs semmi gond aki így gondolkozik.Én szerettem volna megvárni míg önállóan saját pénzből futja rá.Ez eljött..
2023. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Maximum azért furcsa, mert a 18 évesek többnyire még maguk is eléggé gyerekek. Plusz 18 évesen kezd el az ember dolgozni, ha mondjuk leérettségizett, szakmát tanult. A gyerekvállalás meg elég drága.
2023. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Furcsa, mert meg onalloak sem. Pont most vegzett/vegez a kozepsulival.

Nincs munkatapasztalat, osszekoltozes, stb.

2023. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bar romaknal ez atlagos…
2023. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem furcsa, elszomorító.
2023. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Ha valaki 18 evesen szul pont, az mar lehet teljesen jo is. Van, aki 24 evesen is tini maradt, van, aki 16 evesen komoly, felelossegteljes, de a helyzete meg nem felnotte.

En Angliaban latok olyan angol, es egyaltalan nem proli fiatalokat, akiknel az abortusz nem volt opcio, pedig nem vallasosak, egyertelmuen meg akarjak tartani a veletlennek indult gyereket. Kivulrol es belulrol is latok ilyeneket. Gyakran ugyan a szulok hamar szetmennek, de mind a ketten komoly anyukak es apukak maradnak fiatalon.

2023. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Én ismerek egy csajt, 16 évesen szülte az első gyereket, 18 évesen a másodikat. Csak általános iskolai végzettsége van, nem dolgozik most se, pedig most 25-26 éves. A gyerek apja jól keres, eltartja őket, mindenük megvan, de mindenre kérnie kell. Ezt utálja, ami érthető.


Én nem bírnám ki, hogy nem vehetek magamnak semmit anélkül, hogy a férjemtől vagy az anyámtól kérjek rá pénzt...


Ő se szereti, de eléggé sakkban van tartva, ő tartja rendben a házat, a gyerekeket, a macskákat, főz, mos, de ennyi. Nem nagyon jár el otthonról, csak a gyerekek miatt, nincs is nagyon saját élete.


Szerintem ez borzasztó, nekem tuti az lenne és neki se jó. Főleg, hogy mi lesz vele, ha már nem kell annyit tutujgatni a gyerekeket?

2023. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Én erre nem a furcsa szót használnam, inkább az elborzasztót. 18 éves korára tönkretette az életét fasza
2023. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Cigóknál megszokott.
2023. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!