Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz hónapok múlva...

Mennyire gáz hónapok múlva ráírni valakire, akivel megszakadt köztünk az ismerkedés miattam?

Figyelt kérdés

Volt két ember, akik ismerkedési szándékkal írtak nekem fészen. Szimpatikusak voltak, de mindketten épp nagyon rossz életszakaszban találtak meg, így nem tudtam rájuk koncentrálni, nem is fogtam fel, milyen szerencse lehetne, hogy felbukkantak. De nem igazán voltam ismerkedős formámban, elbénáztam és most nagyon sajnálom.

Ti adnatok még egy esélyt, ilyen esetben? Mi a legrosszabb, ami történhet? Legfeljebb elküld melegebb éghajlatra, vagy nem reagál?

Volt már aki ilyesmire vetemedett hogy ráírt az illetőre hosszú idő után?

De mint említettem az ismerkedés már kezdetben elakadt akkor.


2023. júl. 28. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs senkije, egy próbát megér.
2023. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedési szakasz nem jó az embereknek. Gyakran nem látni az ember mimikáját, érzelmeit, testbeszédet, még a valós tulajdonságait és nevét is takarhatja. Aztán a környezet megosztja az emberről, hogy elment a boltba az ismerőse, vett kenyeret, aztán a másik szembesül vele, hogy ő nem is szereti azt, hanem csak a zsemlét. Aztán közli a másik, hogy gondolkozik kettőjükön, mikor nem is beszélhetnek közösen egymásról, de a másik ember ebből nem kér, mert bizonytalan. Az ember a munkahelyén is bukik, meg a sok negatív ember miatt, akiknek az a szórakozás, hogy egy egyszerű vásárlást is megosztanak, meg azt is, amit tudnak. Gratula!
2023. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Eléggé ciki, ezt tapasztaltam.
2023. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát, van aki örülne, van aki nem.

Próbáld ki, és igen, neked kell kezdeményezned.

2023. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sűrű bocsánat kérések után szóba állnék veled talán...
2023. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, mert úgy fogja venni, hogy ló nincs alapon írsz rá.
2023. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem veszitesz semmit, tégy úgy ahogy érzel, nincs benne semmi ciki
2023. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!