Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet huszonévesen...

Szerintetek lehet huszonévesen új, állandó barátokra szert tenni, ha a régiekkel mind megszakadt a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Elég nehéz már olyan barátot találni, aki téged is hasonló szinten akar megismerni, ilyen korban sokaknak kialakult már egy állandó kör, akikkel már sosem lehetsz "egyenrangú". - ilyen barátaim jelenleg is vannak.

Nekem úgy hozta az élet, hogy sok barátomat elvesztettem különböző okok miatt, valakivel én szakítottam meg a kapcsolatot (drogos társaság volt és nem látszottak kijönni belőle), valaki rám nem szánt elég időt én pedig beleuntam hogy egyedül én futok a másik iránt.

Néha mikor új, időszakos embereket ismerek meg - pl. munkahelyen- sokszor cikinek érzem hogy nincsen már egyetlen egy állandó baráti társaságom sem, és úgy érzem engem néznek furának emiatt.

Sokat akar az ember ha egy olyan barátra vár ilyen korban akivel legalább 1-2 hetente mindig lehet programozni?



2021. nov. 22. 18:53
 1/2 anonim válasza:
83%

Persze hogy lehet!

Ha elég nyitott az ember.

Igazából egy beszélgetés alatt meglehet látni hogy meg van-e az összhang vagy sem.

Nyugi! Semmi sincs veszve!

Inkább max az lehet az akadálya hogy sokan már csak a virtualis vilagot tartjak fontosnak,ott élnek kb

És nem,nem vagyok boomer

21 vagyok de látom az embereken hogy a telefon nélkül nem bírnának meglenni.

Nehéz találni már valódi embert akivel a világot kitudod beszélni de hidd el vannak még ilyenek! ;)

2021. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült.

A huszonéves kor ebből a szempontból talán azért problémásabb, mert ilyenkor tényleg megvan még a kamaszkori, középiskolás kör, akikkel látszólag az új ember nem lehet egyenrangú, de ahogy telik az idő, ezek a fiatalkori barátságok szép lassan elkopnak, és az újak lesznek a fontosabbak.

Most 36 éves vagyok, és azt veszem észre magamon és a hasonló korú barátaimon, hogy talán van még mindenkinek egy-két olyan fiatalkori barátja, akinek kitüntetett helye van a szívében, és talán a legjobb barátjaként hivatkozik rá (bár ez se biztos), de ezek már inkább csak ilyen "tiszteletbeli" dolgok, a mindennapokban már nem vagyunk részei annyira egymás életének.

Úgyhogy nincs veszve semmi, hidd el. Legfeljebb annyi történhet, hogy akivel összebarátkozol, az még nagyon sokáig mást fog a legjobb barátjának tartani. Ez ilyen, el kell engedni, mert igazából nem számít.

2021. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!