Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A halál pillanatában tudatában...

A halál pillanatában tudatában van az ember annak, hogy meghal?

Figyelt kérdés
Van esetleg legalább egy másodperc, amikor az agy felfogja és az éppen távozó ember még tudatánál van, hogy nah most jött el a pillanat... Nem tudom hogy megfogalmazni, de biztosan értitek.
2023. júl. 30. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Persze. Én már láttam túlvilágon lévő embereket is képeken, akik kiegyensúlyozottak voltak, hiába nincsenek már köztünk.
2023. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerinted senkinek nem esik le mikor aszottan fekszik az elfekvőben hogy meg fog halni?

Vagy aki literszámra veszitett vért egy balesetben?vagy akit kerulget a strock es szivinfarktus?

Ezek mikor jol vannak is már a halálra keszulnek.

2023. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Amugy en sajnalom hogy klinikai halálnál mindenki osszevissza halucinal es ugy adják elő mintha az lenne a halálközel.

Pl.kivulrol latni magad ahhoz egy drog is elég.

2023. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudjuk 100 százalék biztosan, de lehetséges, erősen valaszinű, hogy valamit tud, érez ezzel kapcsolatban.

Persze az, hogy mit és hogyan, mennyire, az függhet a személytől, illetve a halál körülményétől.

2023. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Akkor van az a rèsz mikor lepereg èleted filmje.


Voltam több baleset veszèlyes helyzetben azt vettem èszre mintha belassulna az idő.

Ilyenkor az agyat trauma èri ès túlpörög ès adrenalint meg számos egyèbb anyagot szabadít fel. Ergó csak akkor tudod hogy megfogsz halni ha már utána vagy. Vagyis meghaltál.

De ez egy ördögi kör. Mert mikor meghalsz utánna már ugyse tudod mi van. Ès míg nem halsz meg az meg csak halálközeli èlmèny. A sokk trauma meg megint más.

2023. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Biztos hogy nem

Ez olyan mint amikor elalszol

2023. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Mindig a körülményektől függ.

HA még megvan a tudatod, ÉS érzed azt is, hogy mi történik... még akkor se biztos.

Úgyhogy inkább azt mondanám, hogy a halál pillanatában már NEM vagy tudatában annak, hogy meghalsz.

2023. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Ezt nem tudjuk, ugyanis csak klinikai halálból tértek vissza eddig emberek.

A halál közelségét érezheti valaki, de szerintem maga a pillanat nem érezhető, hiszen az olyan lehet, mint egy mélyalvási fázisba merülni. Azt se érzékeljük naponta.

2023. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!