Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt a xixo aszpartám mentes...

Ezt a xixo aszpartám mentes reklámot már unom te is?

Figyelt kérdés
Tőle jobb azért a Paula egy boci amit tud az tuti 🥰🥵 ez legalább vicces.
2023. júl. 31. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromi kínos az összes. Nem értem ezt hogy nem veszik észre, vagy ki tudja épp ez a lényeg, hogy beszéljenek róla. Kiemelendő Vasvári Vivien, aki ráadásul egy üres üvegből iszik közben és ajánlja az italt, a szöveget konkrétan mintha szotagolva olvasná, úgy mondja. Szanalmas, és ezért fizetnek neki.
2023. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ki van vele a faxom. De legalább van olyan aki szépen kifigurázza pl: oliverwhite.

Sok mocsok alja majom eladja magát pár ezer forintért. Én már csak azért se veszem meg mert túltolták a reklámokat alja “influuuienszer” emberekkel. Igya csak a csenge vagy ki, aki mindig beégeti magát ezzel a sok szponzorált vacakkal.

2023. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ez tényleg szánalmas.
2023. júl. 31. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Igazából összegyűjtötték a celebvilág krémjét és elérték vele, hogy akár negatívan, akár pozitívan szinten minden emberhez eljutott..


Érted.. azért képes voltam venni, mert kiparodizálta az egyik videós a XIXO-t és megmondta, hogy ez "szar".. és vettem, hogy tényleg az-e és igen, tényleg szar. :D


De látod, a marketing így működik..

2023. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen így tényleg.
2023. júl. 31. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Gőzöm sincs miről van szó 🤷‍♀️
2023. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz reklam is reklam, sajnos mukodik is…
2023. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megérdemled!
2023. aug. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak fikázós posztokban találkoztam velük, mert nem lógok instán meg tiktokon... pont ezért nem unom, mert egyikkel sem találkoztam, de full röhejnek tartom az egészet, hogy egyszerre mindenki ugyanúgy felböfögi ugyanazt a reklámszöveget, mintha a saját kútfejéből pattant volna ki; és ez érdekelné, közben volt olyan, aki 2 nap múlva aszpartámos rágót reklámozott :D.
2023. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!