Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Hell energy vajon mennyit...

A Hell energy vajon mennyit költhetett a xixo aszpartám mentes kóla reklámkampányára?

Figyelt kérdés
Eszméletlen, hogy a neten már minden kisebb nagyobb híresség, celeb, influencer reklámozza. Akik gondolom nem kértek keveset. Még Sebestyén Balázs is elvállalta, pedig nem szokott semmit reklámozni. Meg is volt lepődve, hogy hogy lehet ilyen könnyen ennyi pénzt keresni. Annyit ajánlhattak, hogy azok is beálltak a reklámozók sorába, akik amúgy nincsenek rászorulva, és amúgy is van elég sok pénzük. Talán nem túlzok ha azt állítom, hogy vagy 100 celeb reklámozza a xixo aszpartman mentes kólát, van aki még ingyen is, humorosra véve a figurát. Mondhatni az aszpartam hallatán rögtön a xixo kóla jut eszébe az emberek többségének. Már már viccesre is sikerült, hogy ennyire kihangsúlyozzák hogy aszpartám mentes. Vajon mennyire érte meg ez a reklámkampány a cégnek, és mennyi lehetett az erre fordított összeg?

2023. júl. 30. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én soha, sehol nem találkoztam még vele, úgyhogy az én elérésem szempontjából nem eleget :D
2023. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Reklamhoz kepest keveset. Az influencerek 5-100k forintokert csináljak a videókat
2023. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 Sebestyén Balázs, vagy Majka biztos többet kért 5-100K-nál. Még az 1 millió ft is aprópénz nekik.
2023. júl. 30. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez miért érv. Ha olyan rossz, alapnak kéne lennie, hogy aszpartámmentes. Higany sincs benne, azt miért nem mondják? Inkább azzal reklámoznák, hogy mitől jó.
2023. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Influenszer vagyok, engem is megkerestek hogy reklámozni kéne.. Semmi titok, 1 videó 100K.(legalábbis nekem, de én nem Kulcsár Edina vagyok)

Mondtam nekik hogy ilyen sz@rt meg sosem ittam, és a pénz is kevés. Maradok a cocanal🤣

2023. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


És ezért sem vállaltam :) tessék megnezni!

2023. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 Sajnos nem elérhető a videó!
2023. júl. 31. 00:41
 8/8 anonim ***** válasza:

7!

[link]


Igy nézd meg.

Ha nem adja be akkor Dr Kulja András. Mindent elmond erről a xarrol...

2023. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!