Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megoldani azt,...

Hogy lehetne megoldani azt, hogy az ügyintéző "ismerős" ne pletykálja el a magánéleti dolgaimat?

Figyelt kérdés

Abban a városban, ahol születtem mindenki ismer mindenkit, ennek az a hátránya, hogy Marika, aki az egészségügyi biztosítónál dolgozik ügyintézőként, tudja hogy épp mit tanulok/dolgozok. Ezt továbbfröcsögi a gyerekének, aki a volt osztálytársam, ő pedig a közös ismerőseinknek. És ez így megy láncreakcióként.


Nem egyszer volt már állt már elő olyan helyzet, hogy visszahallottam egy random ismerőstől, hogy "jéé, te itt tanulsz?" miközben semmit sem mondtam el az illetőnek, csak valahogyan kitudódott. Van egy sejtésem, hogy honnan...


Az lenne a kérdésem, hogy mit tudnék tenni ebben az esetben? Letiltani a hozzáférést a privát adataimhoz és átvinni őket egy másik városba?


2023. aug. 1. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

És az miért akkora titok, hogy hol tanulsz vagy dolgozol? Ki nem tojja le?


Szerintem túldimenzionalod.

2023. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem jo a tarsadalombiztositast fizetni es ott nincs egeszsegugyi ugxintezo…
2023. aug. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Na az ilyet én sem szeretem. Beszélj ezzel a Marikával, hogy ne kotyogjon már rólad senkinek semmit. Majd ha te ezt el akarod mondani vkinek akkor elmondod, ha nem nem.
2023. aug. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Fenyegesd meg, hogy fel fogod nyomni
2023. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha nem sejtés lesz, akkor ügyintézés közben "finoman" jelzed az illetőnek, hogy ne kelljen a főnökével beszélned, hogy kipofázza az ügyfelek dolgait... Utána már csak azt fogod visszahallani, ohgy mekkora bunkó vagy, de legalább az ügyeidet nem.

Egyébként meg szimplán máshol intézed az ügyeidet, gondolom nem egy szem ügyfélszolgálat van, és máris nem fogja nézegetni senki az adataidat

2023. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le Marika néni képét facebookról, majd tegyél ki a nevében szegszhirdetést.
2023. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1: nem titok, de akkor sem szeretném, ha a privát ügyeimet szétpletykálnák. Nem véletlenül létezik ún. "adatvédelmi szabályztat".


5: igen és a kérdés is erre vonatkozik, hogy hogyan tudnám máshol intézni, abban a városban csak egy ügyfélkapu van. Vigyem át más városba? Amúgy nem úgy van, hogy rá tud nézni az adatbázisra tetszés szerint?

2023. aug. 1. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Online ügyintézés? Egyébként meg minek nézegetné? Máskülönbne pletyka továbbra is. Amíg nem tudod bizonyítani, addig te sem vagy jobb a vádaskodással


#5

2023. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: bizonyítható, mivel senki sem tudott arról, hogy milyen egyetemre járok, de az ügyintéző nőnek a fia igen.
2023. aug. 3. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!