Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történhetett a szomszéd...

Mi történhetett a szomszéd bácsival?

Figyelt kérdés

Régen élt mellettünk egy bácsi. Olyan 60-as nyugdíjas volt. Kedves ember volt kedveltük.

Egyszer történt egy érdekes eset.

Egyik nap az ajtóban bele volt téve kívülről a lakáskulcsa a zárba. Anyukám ezt látva nagyon elkezdett aggódni hogy ez miért történhetett, azt gondolta betörtek hozzá. Kivette a kulcsot, meg akarta keresni, hogy hol van mert benne hagyta a kulcsát a zárban. Estig nem volt semmi. Anyukám elaludt, másnapra azt álmodta hogy keresi a szomszéd bácsit és mondják hogy meghalt. Reggelre előkerült. Anyám megnyugodott kérdezte mi történt vissza akarta juttatni hozzá a kulcsát. Mondta ó én a padon aluldtam lent. Ez elég furcsa volt. Később mint elmondták a bácsi alkoholista volt és látszott is rajta hogy piros az arca. De nekem nem tűnt ez fel olyan kedves részeg volt, nem mondtam volna meg róla hogy ittas a bácsi. Ami fura még szokott járni hozzá egy idős ember a barátja. Egyszer este anyukámtól gyufát kért. Nem értem miért.

A bácsi elköltözött. Viszont egyszer még láttuk sétálni a városban, bottal. Kérdezte tőle anyukám mi történt vele miért van botja elmesélte hogy strokeja volt azért. Azóta nem láttuk. Mindig tűnődöm hogy mi lehetett ezzel a bácsival. Vajon élhet még?


2023. aug. 1. 18:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Kicsit pontosítok, mert elég gyorsan írtam le.

Ez az eset tíz éve történt 2013 körül. A bácsi ősz hajú, bajuszos, szemüveges volt. Járt át hozzá egy barátja/ismerőse akivel szokott beszélgetni.

Anyukám visszaakarta volna adni neki a kulcsát azért kereste. Éjjel a játszótéren aludt egy padon.

Pár évig lakott itt miután elköltözött egyszer láttuk. Eléggé rossz állapotban volt szegény ugye bottal járt. Ennyivel egészítem ki.

Nem tudom őt egy eléggé kedves embernek láttam/láttuk. Számomra az a furcsa hogy

1. Miért lett alkoholista vajon?

2. Mit akart ez az ismerőse a gyufával amit anyukámtól kért?

3. Vajon él még?

2023. aug. 1. 18:15
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rá akart gyújtani azért kellett a gyufa.

Azért lett alkoholista mert szerette az italt,és túlzásba vitte.

Hogy el-e meg azt ki tudhatja?

2023. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet rá akart.

De én azt nem értem hogyan romlott le ennyire az állapota. Meg ő nem tűnt depressziósnak vagy lehet hogy mégis az volt és ezért italba folytathatta a bánatát.

Ilyen állapotban élhet?

2023. aug. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!