Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhet, ha a szomszédom...

Mi történhet, ha a szomszédom feljelent?

Figyelt kérdés
Hetek óta vita tárgya közöttünk a kutyája, mert rendszeresen átjár hozzám és bántja a tyúkjaim. Multhéten már megölt egyet és nem tett semmit, ma pedig ismét megtámadta őket. Épp itthon voltam és rikácsolásra lettem figyelmes, azonnal kiszaladtam, és láttam, hogy a kutyája megint az udvaromon van, és minden tele van tollakkal. Fogtam egy lapátot és kétszer a kutyára csaptam, majd hazafutott a kerítést átugorva. Pár perccel később a szomszéd ordibálni kezdett a kerítés túloldalán, mert megütöttem a kutyájá és most sántít. Azt mondta, hogy azonnal hívja rendőrséget. Ez kb másfél órával ezelőtt történt, de azóta még nem történt semmi.

2023. febr. 17. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem fog történni. Az ő kutyája ment át hozzád.


Én a helyedben a nébihnek írnék. Az én szomszédom is ilyen volt. Megbüntették, és a kerítést is meg kellett csinálnia.

2023. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Erősítsd meg a kerítést lent fent szögesdróttal, amikor a kutya egyedül lebzsel lefújod paprikaspravel. Többet nem probalkozik.
2023. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ègvilàgon semmi

Te hivhatnàd igazàbol…

Ahogy valaki irta egy hàziàllat ha nem”otthon”van vadnak minôsûl ès ha kàrtokoz a tulajnak azt meg kell!!!!tèríteni

A helyedben èn sem

Csinàltam volna különb..

Vàrd csak a rendôrséget de szerintem nemjönnek..

Vègiggondolta a kutya tulajdonosa hogy ôncseszne rà teljesen jogosan!

A màsik ha a kutyàja ilyen szinten kiszabadùl stb az is az ô felelôssège szòval semmi para

Fizesse ki a tyùkjaidat/csirkèidet ès tegyen azellen hogy a kutyàja kimàszik… ha nem akkor tegyèl csak feljelentèst

Vagy mindenesetre beszèld meg (amennyiben hajland a szomszèd)hogy nemszeretnèl feljelentèst tenni oldjàtok meg egymàsközött..ha nem akkor a legtisztàbb ha feljelented

2023. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Vagy csùzli+üveg/csapàgy golyò..

De akkoris a megbeszèlès az 1. Hogy senki àllata nelàssa kàràt

2023. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2 méteres drótkerítés van közöttünk. A szárnyasok soha nem repülik át, de a kutyája úgy mászik mint egy macska. Miért nekem kellene költenem új kerítésre?
2023. febr. 17. 16:39
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok, az alkoholista szomszédom helyett csinálgatom a kerítést, mert neki van 5 kutyája, és folyton átjönnek.

Végtelen, értelmetlen folyamat.

Én a jegyzőhöz mentem, már írja a hivatalos levelet.

Amennyiben nem aszerint jár el, mennek a szomszéd kutyái a helyi sintértelepre.

Engem nem érdekel, de már elegem volt belőlük.

2023. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Legközelebb minimum fotót készítsél a megölt tyúkról, és a szomszédra is ráférne a lapát. Sőt.

Ő az ember - elvileg -, a kutya meg csak egy állat.

2023. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
7es nyomi vagy .
2023. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A kerítés tetejére szerelj csavart szögesdrótot. A kerítés mellé, a te oldaladra telepítés szúrós sövényt.
2023. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
hetes, a gazdája felelőssége a telkén tartani a kutyáját.
2023. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!