Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha Messengeren írt rám egy...

Ha Messengeren írt rám egy ember aki az ismerősöm de letiltottam Messengerről is és Facebookoról is akkor azt kijelzi neki?

Figyelt kérdés
Amúgy nem néztem meg amit írt nekem, vagyis hát nem mentem bele csak ahogy az előlapon kijelzi a telóm úgy olvastam el.

2023. aug. 1. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki le van tiltva nem tud neked irni meh az adatlapod is vagy nem látja vagy korlátozottan csak. Nyilván feltünne neki
2023. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Jav és az adatlapod
2023. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. aug. 1. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Messengeren tud neked írni ha már előtte leveleztetek, csak te sosem fogod megkapni az üzenetet, akkor sem, ha feloldod a tiltást, amit a tiltás alatt küldött neked, nem fogja behozni.
2023. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, amúgy sose leveleztünk csak ő írt rám először. Én nem is válaszoltam rá.
2023. aug. 1. 22:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor tud nekem írni? Csak ilyenkor is nem fogom megkapni?
2023. aug. 1. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, tud írni, de nem fogod látni.

Régen nem így volt. Régen, ha tiltottál valakit, akkor kiírt valami hibaüzenetet neki, hogy ennek az embernek nem lehet üzenetet küldeni vagy ő nem elérhető a Facebookon (már nem emlékszem mi volt a pontos szöveg) és ezt, hogy most már nem ír ki neki semmit, simán rád írhat csak nem kapod meg, azt hiszem úgy 1 éve vezették be.

Amúgy extra érdekeségnek: ha nem tiltasz (Facen vagy Messengeren), hanem törölsz valakit az ismerőseid közül, akkor pedig még ha írt is neked még törlés előtt, esetleg chateltetek is, akkor is, ha ír megint a törlés után akkor üzenetfelkérés szerűen küldi el a Facebook. Ott lesz az üzenete a rendes üzeneteid között, de ennek az üzenetnek a tetejére az lesz írva, hogy "Message request" és ha megnyitod, ő nem látja azt, hogy olvastad, hanem neked először kiírja a messenger az üzeneten belül, hogy ha válaszolsz az üzenetre, akkor az üzenetet küldő látni fogja, hogy olvastad-e az üzenetet, mikor vagy aktív, etc és olyan opciót is felajánl, hogy nem akarsz felőle hallani. Tudod, ugyanazt a szöveget, mint amikor valaki csak úgy ismeretlenül rád ír.

2023. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. aug. 2. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!