Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt mért csinálja facebookon?

Ezt mért csinálja facebookon?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg hogy este rá írok a haveromra,írom neki hogy szia.Az illető elérhető volt,látta az üzenetet de nem ír vissza.Fél óra múlva rá írok hogy mért nem írsz vissza.Vissza írja hogy bocsi de haverokkal megyünk valahová.Hát én erre oda írtam hogy ezt értem,de ha látod az üzenetem annyit csak megérdemlek hogy vissza írsz hogy nem érsz rá,csak ne keljen kihúznom már belőle.Na ezt az üzenetet el se olvasta már.Egy ideig volt aztán átrakta magát rejtettbe és azóta is úgy van fent.Szóval csak szerintem bunkóság az ilyen? Ha nem érek rá akkor nem facebookozok,vagy ha megnézem az üzenetét akkor vissza írok hogy nem érek rá.De mondom az zavar hogy utánna is ugyan úgy fent van,aztán átrakja rejtettbe magát.Eggyik ismerősöm se csinál ilyent.

2016. okt. 9. 20:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel hülyének néz,azóta is rejtettbe fent van de tudja hogy tudom mert múltkor beszéltük hogy lehet tudni akkor is ha valaki kikapcsolt chattel fent van,miből lehet észre venni.
2016. okt. 9. 20:11
 2/2 anonim válasza:
Ez engem is felidegesítene, de lehet hogy volt rá valami jó oka. Lehet, hogy már túl sokat irogatsz neki vagy tényleg valami fontos dolga volt és nem akarta, hogy zavarják. Harmadik lehetőség, hogy egy bunkó hülye gyerek.
2016. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!