Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan ember/barát/ex...

Volt olyan ember/barát/ex akit 1 hónap után oldottatok fel facebookon?

Figyelt kérdés
Illetve milyen gondok voltak az illetővel. Kort és nemet is írjatok légyszi.

2022. aug. 27. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

1, ritkán tiltok, ahhoz egy hatalmas fsznak kell lenni hogy ez megtörténjen (volt 1-2 ilyen)


2, feloldás soha nincs nálam, nem hiába lett tiltva az illető


Tiltásra példa: a való életben suttyó, pofázik, belém köt, kavarja a szrt, a neten push-ol, szájkaratézik


F

2022. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem. Akit letiltottam az letiltva is marad egy életre.

Ex volt, akivel én (nőként) szakítottam. Zaklatott telefonon, facen, emailen, barátokon keresztül, hogy ő hajlandó nekem megbocsátani a szakítást és újra összejönni velem :D

Hiába magyaráztam az okokat, hogy miért nem fog ez megvalósulni, szerinte én súlyos pszichiátriai eset vagyok, mert nem tudom elfogadni a hibáit és azokkal együtt szeretni. (pl hogy nem mehetek el a barátnőimmel inni, mert 5 percenként üvöltve hívogat vagy ha nem volt étel otthon, akkor ordítva leanyázott, hogy ne képzeljem, hogy ő boltba fog járni)

2022. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!