Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudsz elfogadni...

Miért nem tudsz elfogadni egy-egy embert?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
A viselkedése miatt. Például mert egy energiavámpír, vagy egy alpári tuskó.
2023. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az első válaszolóval, annyival egészíteném ki, hogy én a rosszindulatú embereket sem tudom elfogadni. Ezen kívül azokat is kerülöm, akik mérhetetlenül műveletlenek, és nem is akarnak ezen változtatni.
2023. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Külső illetve belső tulajdonságok miatt is. Van aki nem szimpatikus külsőre, van aki már a megnyilvánulásával sem szimpatikus, vagy van olyan akit megismerek és úgy nem szimpatikus.

Nem szeretem a jópofizó, alpári, kétszínű, nagypofájú, tanulatlan, illetlen, embereket.

2023. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Elsősorban a viselkedés az oka, illetve az, hogy nagyon más valakivel az értékrendem, élethez való hozzáállás.

Viszont mindenkinek megadom az alapvető emberi tiszteletet, nem bántom, piszkálom, erőltetettem rá saját nézőpontom, egyszerűen csak nem közeledem felé, nem keresem annyira a társaságát stb.

Ha ő kérdez tőlem normálisan válaszolok.

2023. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Mert olyan alacsony az ingerküszöböm, hogy negatív tartományban van. Azért.

Too bad.

2023. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Én például az egyetemen idegesítettem az egyik barátnőmet egy szokásommal. Távolsági busszal jártunk egy csapattal. Az utolsó óra után rohanni kellett a buszhoz és nem volt időm elmenni a mosdóba, ezért a buszút nekem sokszor egy kínszenvedés volt és a többieknek nem volt gond, nem érdekelte őket, de a barátnőmet zavarta és egyszer rámförmedt, hogy nekem ezt miért kell mindig eljátszanom.
2023. aug. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem kötelességem. Ennyi az egész. Viszont az igen, hogy ennek ellenére hagyjam békén, empatikus legyek, ne baszogassam. És pont ez nem megy azoknak, akik szintén nem fogadanak el valakit. Át akarják változtatni. Én nem.
2023. aug. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
A kisugárzása, viselkedése, ritkán a megjelenése, eltérő értékrend, vagy hatalmas értelmi képességbeli különbségek miatt, ennek ellenére nem bántom, csak igyekszem elkerülni az érintkezést.
2023. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Leginkább a jelleme miatt. A második ok a viselkedés.
2023. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Higiéniailag nem törődik magával. Mindegy milyen kellemes volt a chat, ha valaki nem ápolt és esetleg szaga is van, az nagyon gyorsan ki tud ábrándítani. Megértem hogy mentális egészség így úgy, én is voltam már mély ponton amikor hetekig nem fürödtem, de én ilyenkor nem is mentem el másokkal találkozni. Szerintem tiszteljük meg egymást legalább annyival hogy az alap dolgokat megtesszük mielőtt társaságba megyünk.
2023. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!