Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak arra ha vkitol...

Hogy reagáljak arra ha vkitol kérdeztem vmit íràsban,erre eltunik napokra, aztán mèg mindig nem válaszol, hanem napok múlva megkèrdezi namizu, erre bemásoltam ugyanazt a kèrdésem és?

Figyelt kérdés

Es megint nem válaszol, de hívogat más ügyben, mert beszèlni akar velem de még mindig nem válaszol?


Szóval vkitol kèrdeztem valamit erre:

1.eltűnik

2.megjelenik mintha nem is kèrdeztem volna semmit

3.később ő akar velem beszèlni ami őt èrdekli de mèg mindig nem válaszolt arra amit kèrdeztem

4.megint eltunik inkább nem ír de úgyis szóba kell vele állnom mert egy helyen dolgozunk összefügg a munkánk sajnos



2023. aug. 3. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha valamire nem válaszolnak, akkor nem akarnak rá válaszolni. Felesleges erőltetni. Az sem mindegy, hogy magánügy vagy munkaügy a témája, a kettőt ne keverd.
2023. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
1-hez annyit tennék hozzá, hogy ha olyan, munkával kapcsolatos kérdés, amire válaszolnia KELLENE, akkor jelezheted a főnöknek, hogy te ekkor meg ekkor megkérdezted, válasz azóta sincs.
2023. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem bunkóság



Akkor en minek válaszoljak neki arra amit ő akar? Addig én se fogok.

2023. aug. 3. 09:47
 4/10 A kérdező kommentje:

Ugy volt hogy jön szerelni hozzám ezért alkatreszeket vásárolt aminek odaadtam az árát. Azota se jött es nem csinálta meg.

De a pénzt nem akarja visszaadni mert nekem vett alkatrészt.

Így "tartozik"is felém


Viszont nekem meg kellett volna hó végèn segitség kaja vagy egy kis pénz. Es arra nem válaszol.

Legalább annyit irhatott volna hogy nem ad.

És direkt eltunt mikor tudja hogy egy forintom sincs es szenvedek es kesobb ugy tett mintha már nem is kéne válaszoljon erre.

Bezzeg màs miatt meg keres ami meg neki fontos.

2023. aug. 3. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
#4 Hát akkor a szerződéssel - amit nyilván kötöttél vele a munka elvégzéséről -, mehetsz a bíróságra.
2023. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Talan az igazgatohoz mehetnèk hogy kiket alkalmaz ha eldurvulna a helyzet.
2023. aug. 3. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem "mehetnék", MOST kéne menned. -.-
2023. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De azert gondoltam hogy elintezheto ez másképp is hogy vegye magát észre. És válaszoljon. Még mindig ott áll a kérdésem a parasztnál leírva.
2023. aug. 3. 12:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatot lezártam.


Felhívott, hogy ráérek, mondom rá. Találkozunk-e, mondom nem. Kérdi, hogy miért, ekkor kapta meg az utolsó esélyét, mondtam, mert a kommunikáció a kapcsolatunkban nem megfelelő számomra ahhoz, hogy találkozzak veled. Erre csak azt mondta, hogy érti, majd csend, amire én mondtam, hogy ha ennyi, akkor lerakom. Ott volt az esélye, hogy tegyen azért, hogy ne így legyen, de még csak egy kérdést sem sikerült kipréselnie magából, hogy hol a probléma. Szóval.., aki nem tesz semmit, nem kap semmit. Ha te adsz, de nem kapsz, a te felelősséged. Választhatsz úgy is, hogy tiszteled magad.

2023. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Váratlanul érhette nem volt rá felkészülve nem tudta mit nondjod szerintem.
2023. aug. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!