Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell lakbért emelni...

Hogyan kell lakbért emelni udvariasan?

Figyelt kérdés

Adott egy lakás, garzon, eddig 120 + rezsiért adtam ki.

Az összes többi lakás a házban, környéken 200+ -ért van kiadva, ami csak 10nm-rel nagyobb.

Nagyon kedves a srác, aki bérli, nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon tiszta és semmi káros szenvedélye, nem szeretném elveszíteni!

De ez lesz a 3. éve hogy itt lakik és már hülyének érzem magam, hogy ilyen alacsony áron lakhat benne.. (egyáltalán nem szegény a fiú, felső-középvezető egy multinál).



Mennyivel szoktak emelni és hogy szokták ezt felhozni témának?



2023. aug. 7. 08:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
40%
Durva, hogy ez szaros garzon 120-ért olcsónak számít. Remélem, ráb szol.
2023. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
54%
Miért kellene árat emelned? Ha csak azért, mert a többi lakás 200+ és valójában neked mindegy lenne, akkor inkább nem írom le, hogy mit gondolok a te társadalmi szerepedről az országban. De nem szépeket.
2023. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
48%

Esetedben a valóság ez:

"Követem a magyar birkákat, véletlenül sem szeretnék változást, így nem is változtatok, más is ennyiért adja" Ezt mond. Mert ez az igazság.

2023. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
80%
Nem tettétek bele a szerződésébe, hogy inflációkövető emelés lehet minden évben 1x?
2023. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
26%

Nyugodtan emelj csak.

Remélem az arcodba köp a bérlőd és ott hagy.


Mert én megtenném, és nem azért mert nem tudnám kifizetni.


Pont az ilyen emberek miatt mint amilyen te vagy, nem vagyok hajlandó albérletet fizetni.

Inkább az utcán pusztulok el, mintsem, hogy egy árva forintot fizetessek a lakásotokért.

2023. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk évente 5 ezerrel emelik, inflációra hivatkozva.

Gondolom nem 120-ról 180-ra akarod egyből.

Vagy ha mégis azt nem lehet szépen tálalni :3

2023. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
27%

Van egy normális, tisztességes bérlőd, és emelsz?

Ügyes vagy!

2023. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
61%
8000 Ft/nm áron számolva az a plusz 10 nm tényleg ennyire megdobja az árat. Budapesten ez a négyzetméterár teljesen normális. Legközelebb nagyobb lakást vegyél és kiadhatod drágábban is.
2023. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
71%

A sok proli hozongo abba ugye veletlenul se gondolt bele, hogy a 3 evvel ezelotti 120e mai, valos erteke kb. 80e, ugye?


@Kerdezo: nem kell kulonosebben udvariaskodni, nyugodtan mondd el neki hogy a 40%-os 'haborus' inflacio megette a penzedet, igy januartol 120 helyett legyen 150 a berleti dij, ami (elmondasod szerint) meg mindig alatta van a kornyek atlaganak.

2023. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
58%
a sok csóró lakástalan proli hogy fel van háborodva, hogy nem lakhatnak ingyen :D :D :D imádom! :D :D :D
2023. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!