Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szóltál már meg dohányzó...

Szóltál már meg dohányzó embert nyilvános helyen, mert úgy fújta rád a füstöt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 7. 11:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
Ne fújd rám a füstöt!
2023. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
9%
Felszoktam nyalatni velük az eldobált csikket😂😂😂jaa nyilván😂😂Te lapítasz a lejobban😂😂
2023. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%

szájkarate ez itt a Gyakori

mert GYAKORI

2023. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
Ide csak feszültséget levezetni járnak az emberek, mert drága az ingyen pszichológus!
2023. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
19%
Ne alljon az arcomba es nem fujom ra. Alapbol is tartom a tavot a neptol, de ha vki mellem jon, ugy h en alltam ott elobb akkor nem en fogok arebb menni 😅 ha ramegy, ramegy.
2023. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
23%
Az erősebb kutya b@szik! 🤣🤣🤣
2023. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%
Egy Asztaqrva! azért elhangzik. Általában véletlenül teszik és ez bőven elég. Attól, hogy valaki dohányzik, még nem automatikusan bunkó is.
2023. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell kimenni a dohányzóba megenni a kis szendvicskédet és nem megy rád a füst.
2023. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%

18

Azért ne mond már, hogy a buszsofőr a buszpályaudvaron a hosszabb út egy 5-10 perces megállásánál nem gyújt rá! Hogy normális az, hogy a buszmegállókat szét füstölik. Hogy normális az, hogy a kis taknyosorrúak kitördelik a tiltó táblát a játszótereken és ott duhajkodnak, bagóznak, bömböltetik éjszaka is a grofójukat...

Éppen szólni akartam a buszpályaudvaron tömegesen rágyújtóknak, amikor megláttam, hogy a sofőröm is rágyújtott. Hát nem szóltam. És ez a magatartás a tipikus.

És mekkora vicc már, hogy a jogszabályok is csak kommunikációs célt szolgálnak, a kutya nem tartja és nem tartatja be őket!!! Az pedig, hogy be kéne tartani őket, fel sem merül.

Xarországban élünk.

2023. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%
"Nem kell kimenni a dohányzóba" - A fedett buszmegálló - ahol tilos a dohányzás - nem dohányzó.
2023. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!