Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak miért könnyű az élete?...

Másnak miért könnyű az élete? Nekem miért nem?

Figyelt kérdés

Már kb. gyerekkoromtól kezdve szar az életem. Introvertált voltam, ki voltam közösítve, ki voltam gúnyolva.

El nem tudom mondani, hogy most felnőttként is utálok élni, soha semmi nem sikerül most sem. nem sikerült megházasodnom sem huszonéves koromban, ami az álmom volt, mert sose kellettem eléggé senkinek. Gyerekem sincs természetesen.

Míg engem csak a férfiak kihasználta, addig másokat szépen el is vettek. Az összes exem pont utánam meg is találta az igazit, meg is házasodtak.

Még munkát sem sikerül találnom magamnak, csak ilyen kihasználós közmunkákat, még sosem voltam megbecsülve sem.

Facebookon is volt már megnéztem a volt osztálytársaimat, velem egyidősöket, és mindenki boldog.


máj. 18. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Tegyél többet az életedért, ne becsüld alá önmagad, illetve ne hasonlítgasd magad másokhoz.

Ha jobb munkahelyet akarsz, akkor tanulj ki valamit, es helyezkedj el abban.

Ha normális párkapcsolatot akarsz, akkor ne add fel, hanem addig keress, amíg nem találod meg az igazit. Tanulj a korábbi hibáidból, próbálj meg máshogy viselkedni a leendő pároddal.


Az, hogy a Facebookon mindenki boldog pedig felejtsd el, mert ez nem igaz. Mindenki csak a jót teszi ki, de ettől még nekik is lehetnek gondjaik, max nem osztják meg mindenkivel. (Ami normális.)

máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát erre látatlanban nehéz válaszolni! Határoztál meg egyéni célokat az életedben? Nem a házasságra gondolok hanem olyanra amit egyedül magadtól kell elérned és el is érted! I'll az még fontos, hogy soha se a mások eredményei alapján itéld meg magadat. Hanem a saját eredményeid alapján.
máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért ne a facebook alapján ítéld meg, hogy ki boldog és ki nem. :D
máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon sokan vagyunk, akiknek még nálad is nehezebb élete van, volt. Ne másokhoz mérd magad, hanem mindig magadhoz, hogy miben tudtál fejlődni, jobb lenni, sikereket elérni. Nem minden ember 0-ról indul, van aki eleve előnnyel, van aki nagyon nagy hátránnyal, és úgy is csak nagyon lassan halad. Van akinek teljesen reménytelen az élete. Persze ez biztos nem vigasztal, hogy van akinek nálad is rosszabb. De csak rajtad múlik,hogy tudsz-e tanulni a kudarcaidból, és erőt meríteni a változáshoz. Persze nem egyszerű, és hülye motivációs szövegnek is gyenge, de én is voltam már olyan mélyen, ahol az emberek többsége nem tudna életben maradni. Ezt nem nagyképűségből írom. De mégis itt vagyok és élek, ha nem is a legjobban, és megbecsülöm az életem, és azt a kicsit is amim van. Örüljünk már az élet apró kis dolgainak is, és ne azt nézzük hogy mindenkinek milyen jó, ( a facebookon, instán, tiktokon) Lehet ők se felhőtlenül boldogok mind.
máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"Az összes exem pont utánam meg is találta az igazit, meg is házasodtak."


Ennél a résznél felröhögtem, mert ez nálam is pont így történt.

Viszont azóta én is megtaláltam az igazit. Az Igazit. Nem tudom hány éves vagy, de ne add fel, nekem is csak 31 évesen sikerült!


A Facebook pedig ne legyen alap! Én pl semmit sem töltök fel, ezért volt olyan ismerősöm is, aki azt hitte, hogy meghaltam :D

máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Örülj hogy nem vagy beteg.
máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Ess teherbe valami random apától, egy gyerekkel rögtön jobb lesz az élet.
máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

“Facebookon is volt már megnéztem a volt osztálytársaimat, velem egyidősöket, és mindenki boldog.”

Ez az internet legnagyobb kamuja hidd el. Dehogy boldog mindenki! A nagy lószart. Ha minden 2. ember boldog, akkor már lehet sokat mondtam. Élnek egy szar kapcsolatban, nevelik a kezelhetetlen gyerekeiket és azon agyalnak, h hol cseszték el. Kb erről szól a legtöbb kirakatboldog ember élete.

A te problémádra nem tudok sok megoldást, de nőként te még mindig jobb helyzetből indulsz, mint egy hasonló kaliberű férfi. Kezdj el randizni, aztán egyszer csak akad egy hal.

máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Légy nyitottabb, mert az introság nem jó. Amúgy mindenkinek xar az élete, csak nem feltétlen kezeli megoldhatatlannak azt.
máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
#9 az introság se nem rossz, se nem jó. Ez egy személyiség típus, nem változik meg.
máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!