Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire vagy "menő"?

Mennyire vagy "menő"?

Figyelt kérdés

Menő ruhák, kütyük, autók, nyaralások stb mennyire fontosak neked?

Ha nem engedheted meg magadnak ezeket, rosszul érzed magad?

Vagy egyáltalán nem is érdekelnek az ilyen hívságok?



máj. 18. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Én nem tartom magam annak.. De volt egy pár menő osztálytársam, akikre mindig is felnéztem, tiszteltem őket.
máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Duke81 ***** válasza:
80%

Én annyira menő vagyok, hogy egymillió lépésem meg van a hét minden napján.

Csak oda!

máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Sosem voltam menő, jó lett volna annak lenni
máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom értelmezni a menőség fogalmát. Maradjunk a "siker" szónál, az kicsit megfoghatóbb.

Sikernél is van az, amit mások annak gondolnak, meg van az, amit te annak tartasz. Ezeknek nem feltétlenül van metszéspontja. Minél inkább arra gyúrsz, hogy a magad szemében sikeres/menő legyél, annál boldogabb leszel az életben.

Nekem pl vannak dolgaim, amiket mások sikernek élnek meg, én meg nem. Dicsérgetnek érte, én meg vonogatom a vállamat, hogy nekem ez nem igazán olyan, amire érdemes verni magam. Sokszor meg én örömködve mondom, hogy mi sikerült, és mások nem értik.

Az általad felsoroltak közül is ilyen ez, pl hogy nyaralsz-e olyan helyen, vagy olyan autód van-e. Képtelen vagyok csak azért értéknek tekinteni valamit, mert mások annak látják.

máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Igen az vagyok
máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Mit jelent az, hogy menő ruha? Éppen az aktuális divatnak megfelelő, amit lehet, hogy nekem nem tetszik?

33 éves nő vagyok. Nekem nem ugyanaz lesz menő, mint egy 18-25 évesnek.


Kütyük: középalsó kategóriás okostelefonom van, nincs mobilnetem rajta. Laptopom legalább 5 éves.


Autóm nincs, de jogsim van.


Nyaralás: az alapján választom, hogy párom, vagy én hova szeretnénk menni, mi a vágy. Lehet, hogy bizonyos körökben Dubaj menő pl., viszont én semmi pénzért nem mennék oda.

Európa se nagyon vonz. Nyaralni inkább külföldre megyek. Egyszer egy évben szeretnék menni.


Nem a külsőségeknek élek, hanem a saját céljaimat, álmaimat valósítom meg.


Külsőre viszont feltűnő vagyok a vékony, sportos alakommal, szép hosszú barna hajammal és a stílusommal.

máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ezek a menoseg kriteriumai, egyaltalan nem vagyok az. Halaistennek. Szar lehet ilyen mercek szerint elni, jo ures elet lehet az.
máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%-ban.
máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A "menő" tárgyakkal villogók, az anyagi világ hívságainak hódolók felszínes emberek, szerintem is. Tisztelem azokat, akik túllátnak ezeken, és a saját útjukat járják.
máj. 18. 21:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a menőség definíciója akkor nem. Turis ruháim vannak, basic telefonom és laptopom, vezetni nem is tudok, "nyaralni" sokat járok, mert olyan egyetemen vagyok, ahol van lehetőségem gyakrabban külföldre menni.

Viszont vannak barátaim és párom akiket szeretek, imádom amit tanulok, imádom a hobbiaim és a munkámat. Úgyhogy szerintem baromi jó életem van a menőség nélkül is

máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!