Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is imádná ha egész nyáron...

Más is imádná ha egész nyáron a mostanihoz hasonló csapadékos, szeles, max 20 fokos idő lenne?

Figyelt kérdés
Az álmom teljesülne, ez a legjobb idő. Mondjuk én nem is járok primitív, proli helyekre mint bulika, strandon aszalódás
2023. aug. 7. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedvemre való, ha nincs meleg, de felőlem mindenki oda megy ahova akar.


Pont nem rég fírtatta valaki, higy hűvös augusztus lesz, de akkor is leírtam, hogy ez biztos változik. Jővő héten 34.. ha megnézed. Aki nyaral annak jó, aki dolgozni jár annak pedig nem.


Én amúgy is az őszies időt szeretem.

2023. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2023. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kitana. ***** válasza:
53%
Nem, én 26-28 foknak örülnék nyáron, vagy néha maximum 30 foknak. Én járok mindenféle proli, primitív helyre, szóval lehet jó idő, de a pusztító hőség nekem sem hiányozna.
2023. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Miért lesz primitív attól valaki, ha néha eljár bulizni (ami egy elég tág fogalom és nem csak nyáron létező jelenség) vagy strandolni (amit szintén nem lehet általánosítani)? Ezek egyike sem rossz dolog, és egyik sem utal rá, hogy ezen kívül ne lenne más érdeklődése, szórakozása az adott személynek.

Egyébként nem, nem "imádnám", hiszen ez a romló klímahelyzet jele. A jelenlegi szélsőség, ami például Európát is jellemzi egy környezeti válság következménye és egy esetleges még rosszabbnak az előfutára. Egyáltalán nem normális nyáron az ilyen időjárás. A tél legyen tél, a nyár legyen nyár; az ősz és a tavasz pedig maradjanak meg külön évszaknak.

2023. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Angliaban ez van 15 eve nekem. Nagyon lehangol, de az otthoni nyartol rosszul voltam mindig. Mondjuk 22-25 fokot szeretnek, de mintha ez a kozeput nem letezne. Illetve Stockholmban, na, ott sokkal langyosabb a nyar, mint angol atlagban.
2023. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Kell ugyan a csapadék, szeretem is az enyhébb viharokat, de egy teljes évszakon át nagyon sok lenne ez mind (az esetleges károk felszámolásáról nem is beszélve). Szélről dettó. Olyan 26-30°C körüli hővel teljesen rendben lennék amúgy, a tartósabb kánikula az, ami nagyon meg tud viselni.

Viszont.. az utóbbi időben összemosódott, eldeformálódott az évszakok időjárása, és nem bántásként, de jó lenne, ha nem ezeknek folytatását kívánnánk/sürgetnénk/támogatnánk.

2023. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
IGEN!!!
2023. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Inkabb olyan 20-25. En jarok mindenfele, ejjel is legyen eleg a rovidgatya, polo 😀
2023. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem imádná! Én nem tudom mi a bajotok a nyárias idővel, legjobb!
2023. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem, 22-25 fok, minimális szél, ritka, de ideális mennyiségű csapadék
2023. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!