Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem játszom meg magam...

Ha nem játszom meg magam akkor senkit se érdeklek?

Figyelt kérdés

Pár emberrel beszélgetek neten nem sokkal tényleg. Van egy velem egykorú lány (tinik vagyunk, lassan már felnőttek) De már ezt több embernél észrevettem.

Ha mindig meghallgatom őket, érdekes témákat hozok, mindig pozitív vagyok és minden happy meg tökéletes és mindig nekik adok igazat akkor beszélgetnek velem. De ha pl. van valami gondom, esetleg szomorú vagyok valami miatt és nem úgy írok hanem kicsit "dry" az egész akkor már igazából le se szarnak.


2023. aug. 7. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A nyavalygásokat kevésbé szívesen hallgatják az emberek.
2023. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nyavalygok nekik csak nem válaszolok hosszan gyorsan egyből pozitívan. Hanem rövidebben egyszerűbben stb.
2023. aug. 7. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, azt hiszik nincs kedved hozzájuk, érzik hogy nincs jó kedved és rájuk ragad, vagy inkább nem erőltetik.
2023. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés, de másnap-harmadnap már van kedved meg minden, de akkor meg már ők nem válaszolnak.
2023. aug. 7. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogycakaratlanul sértőnek, elutasítónak tűnsz, ők meg túl érzékenyek. Vagy épp nagyon felületesek.
2023. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek eléggé ezek az emberek.
2023. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!