Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted általánosságban...

Szerinted általánosságban melyik foglalkozás jobb, rendőr vagy katona?

Figyelt kérdés

2023. aug. 7. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Katona
Rendőr
36 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Egyik sem jó, a parancsuralom miatt.
2023. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Eletveszely, oktásterror , forradalom, puccsveszély, besugó kollegak, titkosszolgalati megfigyeles , parancs , kötött pálya .
2023. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Katona húzósabb helyzetekben, de a rendőr az polgáribb.
2023. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

15 evet voltam katona, es eletem egyik legjobb munkahelye volt.

Ellenben rendor nem lennek semmi penzert.

2023. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem rendőr
2023. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Kiegeszites: 12 evet nagyjabol 24/72 munkaprogramom volt. Maradek sima 8 ora hetfo/pentek. Reggel bemesz a kapun, program vegeig nem zavarsz sok vizet.


Rendoroket valahogy tobbet szidjak, tobbet kell terepen lenniuk, nalam meg a legnagyobb negativum hogy nem lenne pofam ismerosoket igazoltatni, radarozni, stb meg akkor sem ha ok jarnanak tilosban.

2023. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Magyarorszagon egyik sem.
2023. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Katona, az összes egy lóf.szra való figura.


A rendőr 100x felelősségteljesebb hivatás, ott azért adódhatnak veszélyes szituációk, mégiscsak egy nap mint nap emberekkel való hivatás.


Lásd a 4-es válaszolót. Én eddig akárhány katonával beszéltem, 1 sem panaszkodott, ellenben mindegyik csak dísznek járt be a "munkahelyére".

Az összesnek meggyőződése, hogy milyen fontosak ők, valójában mindegyik attól van elájulva, mert kb. 5 évente kimegy árvíznél zsákokat pakolgatni... 0 hasznuk van.


Ha pedig valaha is háborús helyzet lesz ( nem, most sincs és nem is volt), akkor nem a magyar katonák fognak megvédeni, hanem a NATO.

2023. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

A #4 vagyok, es nem Magyarorszagon lakom. Nalunk a rendorok is csapnivaloan haszontalanok.

Az hogy ki mennire hasznos... Az allam sokkal jobban fizetett mint a cegek 90% az egesz megyeben. Buszkeseggel meg nem lehet szamlakat fizetni.

2023. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

#8 A NATO sem fog, ne aggódjál.Emellett az nem úgy néz ki, hogy 2 mp múlva jön a "nátó" segíteni, hanem ideérnek, mikor ideérnek.Addig bizony a Honvédségnek kell állnia a sarat.

Meg úgy egyébként nincs ilyen nátó kötelezettség, hogy katonákat kell küldeni.Lehet csak fegyvert is.

2023. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!