Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány sört tudtok meginni egy...

Hány sört tudtok meginni egy nap vagy egy buli alkalmával?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.

2023. aug. 8. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

Egyet sem. 25n


Ha a szomjhalál fenyeget es nincs jobb opcio(mert pl kirandulasrs csak sört hoztak magukkal a pasik)akkor iszok a pasikébol 1-2 kortyot csak, azt is úgy, hogy szörnyülködöm közben, hogy lehet ezt inni?

2023. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
2-3 max, utána már a belső szerveimet pisilem ki kb. Ha van bármi más ital akkor inkább azt választom, pedig amúgy szeretem a sört.
2023. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Egyet sem, nem szeretem a sört. 38 éves nő
2023. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerre hármat, egy teljes nap alatt hatot körülbelül.


Én sem szeretem igazán a sört, töményből viszonz egy litert is meg tudok inni akár egy napon belül, egydecinként.


24/f

2023. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

A normál ügymenet 1-2. Utána többnyire megelégelem, nem esne jól több.


Múltkor hatot sikerült, egy idő után 5 percenként mentem ki WC-re. Egy lakodalomban, folyamatosan táncolva és izzadva a kánikulában lehet hogy több, mint 10 is bement.


50f

2023. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Már évek óta nem iszom alkoholt, de "fénykoromban" egy rendes sörözéskor az 5-6 elég alapnak volt mondható. Egy kiadósabb, hosszú ivászat alatt a 12-15-re is volt jónéhány példa.
2023. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon max hármat, de inkább 1-2 a kényelmes. Valamiért sosem tudtam sok sört inni, egyből azt érzem, hogy tele van tőle a gyomrom és nem esik jól onnantól. Ezzel szemben más alkoholból pl vodkaszóda, gintonic, vodkatonic simán megy 4-6 nagyobb pohárral.


27/F

2023. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sem a kedvencem a sör, de egyet bármikor betolok simán, az jól is esik, a másodiknak kb a fele ami még ok, a többit legszívesebben kiönteném a csapba.

Boros vagyok alapvetően, egy este 2 palack is lemegy simán. A felest viszont elég rosszul bírom, egy decitől ha nem lassan, felöntve iszom, be tudok állni. 34f

2023. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Napi 6 Liter kell csak hogy működni tudjak, általánosan 8-at iszok, és 10 Liter nekem a max egy nap (amikor csak sört iszok). Viszont 110 kiló körül vagyok és alkoholista is (szóval jobban bírom már mint rég). 41/F
2023. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott egy ismerősöm. Laza beszélgetés során mondta, hogy este nem tudott elaludni, ezért megivott két sört. Később derült ki, hogy az a két sör, az két 2l-es Kőbányai volt. Azaz emberünk lazán bepusszantott 8 sört, elmondása szerint, hogy elűzze az álmatlanságot.
2023. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!