Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy létezik, hogy szinte...

Az hogy létezik, hogy szinte minden korombelinek van ideje, pénze, energiája nyaralásra és kikapcsolódásra, nekem meg az a legnagyobb gondom, hogy időben lefeküdjek, mert holnap korán meló?

Figyelt kérdés
Szülői támogatás? Másra nem tudok gondolni. Még gyári melós fiataloknál is ezt látom, úgyhogy azzal senki se jöjjön, hogy olyat kell tanulni...

2023. aug. 8. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Tanulj meg élni, lazítani!!!

Ne hagyd magad hogy a munka teljesen bekebelezzen.

2023. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Embör, hogy lazítsak, ha a számlák itthon nem alszanak?
2023. aug. 8. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
igen, igen, az összes gonosz maifiatalt, még a "gyári melós"okat is, a szülei pénzelnek, direkt azért, hogy te, a szorgalmas és becsületes élet mintapéldánya, rosszul érezhesd magad. nem értem, heti hét nap, havi négy héten át dolgozol, vagy mi? ha igen, akkor ne legyél béna, keress normális állást. ha nem, akkor se legyél béna, menjél szépen jól érezni magad munka után és a szabadnapjaidon, picsogás helyett.
2023. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
27 éves vagyok, soha életemben nem voltam külföldön mert nincs rá pénz. Ne az instagrammon magamutogató ingyenélő aranyásók fotóit nézd, mert az nem reprezentatív. Aki tényleg dolgozik, annak se ideje se pénze nyaralni menni.
2023. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Szomorú, de tényleg az van ma, hogy nem azért dolgozunk, hogy éljünk is belőle, hanem azért élünk, hogy dolgozzunk. Fel kell állni sajnos, ha változást szeretnél, mert változtatás nélkül nincs változás.

Tudod a bölcs is megmondta a tanítványának:

-Mester, sokat kell még várni, hogy a dolgok jobbra forduljanak?

-Hát ha várunk, akkor sokat.

2023. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3: Na, meg is jött az egyik ilyen mintapéldány.
2023. aug. 8. 19:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Fenekedet is anyuci törli?
2023. aug. 8. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Szóval mert te csóró vagy legyen mindenki csóró?
2023. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Idén már voltam egyszer külföldön, de még a nyár folyamán megyek egyszer a tengerpartra. Azon kívül dolgozok majd orrba szájba a hónapba, mert szabadságolás szezon van. Amúgy a korombeliek közül sokan már megházasodtak, gyereket nevelnek, stb.. Én meg egy aracsony társadalmi megbecsülésű alulfizetett munkával tengetem az életem, és a gyerekkori kisszobába lakom a szüleim lakásába.


Ez az amit irigyelsz?

2023. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Mit jelent a korodbeli? Hány éveseket?
2023. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!