Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerektelen / gyerekmentes...

Gyerektelen / gyerekmentes nők, ha megkér(dez)tek titeket gyerekesek, hogy vigyáznátok-e a gyerekükre, és ti nem szeretnétek ezt, mit mondtatok nekik?

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 19:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem.

Mikor is kell vigyázni rájuk? Elfelejtetted..Akkor pont nem érsz rá, mert más programod van.

2023. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Hogy nem szeretnék vigyázni rá. Miért kellene magyarázkodni? Nem értem.
2023. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még nem volt gyerekem, szívesen vigyáztam normális gyerekekre.


Egyetlen egyszer volt, hogy egy irtó rossz kisfiut nem vállaltam be, azt mondtam az anyukájanak (aki távoli unokatesom amúgy) hogy bocs, én egyáltalán nem értek a gyerekek nyelven, nem véletlenül nincs gyerekem, bocsi de keress valaki alkalmasabbat.

2023. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem szeretnék.-ilyen egyszerű
2023. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk aki abban szocializálódott, hogy a környezetet ki kell szolgálni, nehogy sértődés legyen, az úgysem tud nemet mondani. Innen kellene kezdeni. Megtanulni határt húzni és megtanulni, hogy első és legfontosabb saját magunk.
2023. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
És ők mit mondtak rá? Változott a kapcsolatotok?
2023. aug. 8. 20:19
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, nekünk semmit nem változott a kapcsolatunk, de ha változott volna, pont nem érdekelt volna egyébként.
2023. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
2,5: Azt kérdeztem: "mit mondtatok nekik?" se magyarázkodásról se egyébről nem volt szó, érteni is tudni kell a kérdést.
2023. aug. 8. 20:22
 9/30 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy nem. Ennyit. Mit kellett volna mondani még? Ha kérdezi, hogy miért, az más kérdés, akkor természetesen megindokolom, de csak úgy leállni egyből magyarázkodni nem kellene. Mert ott az látszik, hogy bizonytalan vagy magadban.
2023. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%
Akkor a kérdést fel kellene tenni rendesen. Sokan kérdezni sem tudnak, csak úgy gondolják, hogy tudnak.
2023. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!