Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyerekmentes helyek...

Milyen gyerekmentes helyek vannak itthon?

Figyelt kérdés

Nem rég voltunk egy kiállításon, ami tök érdekelt, de egyszerűen élvezhetetlen volt a sok neveletlen kiskölök miatt, akik megállás nélkül óbégattak, rohangáltak, visítoztak. A legdühítőbb amúgy az volt, hogy a szülők le se szarták, hogy mit művel a gyerekük és hogy ezzel mennyi más embert zavarnak...

De nem egyszer volt már, hogy elmentünk étterembe férjemmel, hogy nyugisan kajáljunk egyet, erre a mellettünk ülő gyerek végig rohangált, ordibált és szaladgált az étteremben. Volt amelyik poharakat is levert és összetört a nagy rohanásban...

Szóval a kérdésemet főleg ezek ihlették.


Gyerekmentes szállodáról már hallottam, külföldön pl évek óta csak ilyen helyekre járunk, de tudom hogy van itthon is pár db.

Viszont érdekelne van-e bármi más gyerekmentes hely, mint pl éttermek vagy valamilyen kiállítás esetleg?


2020. jan. 10. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Menj a Costesbe... Ha megengedheted magadnak.
2020. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Hát komolyabb, szárazabb kiállításra tuti nem viszik a gyerekeket. Én amúgy a Nemzeti galériában és a Szépművészetiben is csak az ingyenes napokon láttam gyerekeket. Nemzeti Múzeumban tuti, hogy lesznek- ott is komoly szép kiállítások vannak, de ott van gyerekprogram, meg ugye az már általános iskolás pár osztályos ismeretanyagba is beilleszthető, tehát ott halmozottan nagy az esélye, hogy gyerekekbe botlasz. Hétköznap, délelőtt kevesebben szoktak lenni, én olyankor szeretek menni ilyen helyekre.

Kiscelli múzeum képtár.

Műcsarnok.

Ráth György villa-ez nagyon szép, de akkor inkább, ha érdekel a szecesszió.

2020. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Müpa, esti klasszikus zenei hangversenyek.
2020. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tippeket.
2020. jan. 10. 10:49
 5/7 gublug ***** válasza:
69%

Egyutterzek kedves kerdezo.

Utalom a kolykoket.

2020. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

"Hát komolyabb, szárazabb kiállításra tuti nem viszik a gyerekeket."


Nehogy azt hidd, még Bodies kiállításon is voltak babakocsival és óvodás korú gyerekekkel, amikor én mentem.

2020. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd be a Google-ba! Nagyon sok olyan étterem, kávézó, hotel van Magyarországon, ahova 14 év alatti gyereket nem lehet vinni. Éppen a vendégek nyugalma érdekében.
2020. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!