Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örültök ennek a hűvös nyári...

Örültök ennek a hűvös nyári napnak? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Én nagyon. Nekem az ideális hőmérséklet 10-20 fok között van. Akkor van a legtöbb energiám.
2023. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Örülök neki, mert nincs kellemetlen meleg, de például még előbb voltam kint edzés gyanánt egy pár km-et tekerni és fáztam rövidnadrágban. Szóval jól vagyok, csak éhesen.
2023. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Igazából nem bánom. Az idén annyi csapadék volt, hogy alig kellett locsolni. Nem volt hiábavaló a kerttel foglalkozni. A viharok és a szélsőséges időjárás viszont nem volt kellemes. Ez a 20 fok körüli időjárás nekem megfelelő lenne egész évben.
2023. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Hűvös? Dél körül egész meleg volt, sütött a nap, séta közben kapott is színt az arcom.

Kellemesnek éreztem a mai napsütést, de míg jópár fokkal hűvösebb volt az előző hetekben, az is jó volt.

2023. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Ez olyan téliesített nyár...
2023. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem, és elegem van, hogy ez az új trend, hogy nyáron az őszies időnek kell örülni, ha nem megy, akkor meg takarodj Afrikába…

4-es: Én sokat voltam ma kint, kirándultam, a tél kivételével minden évszak megjelent. A nyár sajnos kevés volt, egy rövidebb periódus, amikor sütött a nap, és a szél sem fújt, de többnyire fáztam rövidgatyában és pólóban.

2023. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Ma már nekem meleg volt, a vasárnapi tetszett
2023. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem örülök. Nekem a nyár a 30-32 foknál kezdődik minimum. És szerintem ez lenne a természetes.


Ez az alig 20 fok körüli hőmérséklet ez tavasznak, vagy ősznek felel meg, de semmi esetre se nyárnak!

2023. aug. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nem örülök. Nekem 30-tól van kellemes meleg, bár én baromira fázós vagyok.


Annak örülök, hogy van eső, mert kell a földnek (gondoljunk csak a tavalyi aszályos nyárra), de a hideg már nem jó nekem.

2023. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
66%
Igen, én egész nyáron ellennék 25 fokkal. Afölött 30-ig kényelmetlen,30 fölött pedig már rosszul vagyok.
2023. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!