Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány mosolyog valakire...

Ha egy lány mosolyog valakire illetve kedves akkor már egy közepes esély van legalább ?

Figyelt kérdés
Nyílván ebből nem azt mondom hogy fuu megvan a csaj. De azért ha valaki full esélytelen arra nem mosolyognak meg nem kedvesek vele nem ?
2023. aug. 8. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem igaz. Tapasztalatból mondom. Velem nem csak mosolygott meg kedves volt, de meg is ölelt, meg odajött beszélgetni stb., mégsem volt esélyem egy másodpercig sem, hiába hittem azt, csúnya vége lett.
2023. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha olyan hogy nem is ismerem csak szimplán elsőre ilyen ?
2023. aug. 8. 23:00
 3/10 anonim válasza:
Azt függ hol találkoztál vele stb. Lányként én csak arra mosolygok aki szimpatikus vagy kedves velem, de vannak olyanok akik élveznek random flörtöngetni mert unatkoznak. Azt ajánlom, hogy először ismerd meg egy kicsit. Ha olyan, aki 2 havonta váltja a pasit, akkor neked jobb lesz, ha nem foglalkozol inkább vele, minhogy utólag megbánd.
2023. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Fúú, az ilyenek miatt kell állandóan olyan arcot vágnunk, mint aki citromba harapott, mert egy kicsit kedvesebben nézünk már beflesselitek, hogy odáig vagyunk. Tök jó, hogy egy mosolyt nem lehet felszabadultan mutatni valaki felé, mert jönnek a mániákus tévképzetei, aztán nekiállnak nyomulni, és utána még neki áll feljebb, hogy "dehát mosolyogtál....". És akkor miattatok ilyen flegma arcot kell vágni mindenhez.
2023. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az elozo elettarsam ugy ismertem meg ,h nem mosolyogtam a kerdesere adott valaszadasomkor es flegma is voltam es rogton elfordultam utana. Aztan beszelgetett velem tovabb. Magas,feltunoen helyes,kigyurt jololtozott 24 eves fiu ,elegans puccos szorakozohelyen voltunk. Engem kulonosebbdn nem hozott lazba,mert minden ramtapado pasi ilyen kb.
2023. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ilyet hol mondtam ? Nem azt mondtam hogy fuu már enyém a csaj hanem hogy szimplàn már nem 0 az esély hanem mondjuk egy közepes, vagyis nem minuszból i dul az ember amit úgy értek hogyha pl alapból bunkó akkor kb még alap társalgás szintjén se érdeklem, nem hogy esélyem legyen próbálkozni
2023. aug. 9. 05:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos.Nőknél ezt nem lehet tudni.Mosolyogat a sarki zöldséges Teri nénire is.
2023. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez majdnem mindennapos dolog nalam
2023. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80% nem akarnak tolem semmit
2023. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát attól az embertől több esélyed van mint akire nem mosolyog és nem kedveskedik vele.

De hiába csinálja ezt egyszer sem biztos, hogy van esélyed.

Volt munkatársam ugyan ilyen volt kedves, mosolygott ha rám nézett, ölelgetett, kereste a társaságom, velem osztotta meg a dolgait. De volt vőlegénye akihez annyira ragaszkodott, szerette hogy lehetetlen lett volna vele bármi is. Így ink nem is próbálkoztam. Szimplán betudtam annak, hogy ő így fejezi kis a barátságát.

2023. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!