Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az életetek? Min...

Milyen az életetek? Min szeretnétek változtatni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon elégedett vagyok az életemmel, de azt szeretném, ha a sok munkámnak megfelelően már a sok bevételem is meglenne.
2019. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pozitívumok:

- Van családom

- Sok pénzt keresek

- Van lehetőségem utazgatni, most veszek kocsit


Negatívumok:

- Szociális fóbia, depressziós hajlam

- Évek óta nincs barátnőm

- Barátaim sem nagyon akadnak


A negatívumokon szeretnék változtatni.

2019. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2-es, hasonló helyzetben vagyok én is, annyi kivétellel, hogy családom nincsen még.
2019. jún. 17. 11:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív:

- munka rendben

- ebből következik, hogy anyagiak is rendben (persze nem luxus, de megfelelő egy normális élethez)

- normális családom van


Negatív:

- egy betegség miatt nem lehet gyerekem

- ebből következik, hogy így párt sem egyszerű találni

- barátaim nagy része már családos, így már nem is nagyon akarnak velem közös programot, hiszen én egyedülálló, gyermektelen vagyok

2019. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsétlen vesztesnek érzem magam, aki nem tud semmi felmutatni. Emiatt elég depressziós is vagyok.


Szeretnék jómódban élni, átlag fölötti színvonalon, és szeretnék egy komoly párkapcsolatot. Ez a két dolog nagyban helyre tudná rázni az életem.

2019. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elégedetlen vagyok. :(


Családommal, felmenőimmel általában nem jó viszony - aki fontos számomra (egyik szülőm, kb csak ketten maradtunk), azzal szemben igyekszem, de nem könnyű és nem egy félen múlik.


Munka nem annyira jó, fizu se - folyamatosan tanulok, próbálok alkalmazkodni, változtatni, amikor kell, de már megtörtem, nem hiszek benne.


Mentális problémák - szeretnék majd pszichológushoz járni, egyébként saját magamon is sokat dolgoztam már, de "normális" sohasem leszek


Szabadidőm irtó kevés, főleg a sok tanulás miatt


Egészségi állapot - nem rossz, de talán nem is a koromnak megfelelő. Igyekszem mozgással, étkezéssel javítani, de mivel nem zsigerből jön, ösztönből az ellenkezője jönne, így nem egyszerű

2019. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Elégedett vagyok általánosságban az életemmel, 27 évesen a következők megvannak már:


- stabil párkapcsolat

- jó megélhetés (havi 1-2 millió, változó)

- drága autó, saját lakás, drága külföldi utazások


Viszont kicsit magányosak vagyunk a párommal. Mindketten otthonról dolgozunk, nincs napi kapcsolat a munkatársakkal, a régi barátaink idővel eltűntek, az újabbak általában nem tartanak sokáig. Azt látom, a korombeliek még mind tele vannak barátokkal, együtt járnak kirándulni, nyaralni, fesztiválozni... nekünk meg szinte senkink nincs. Ez kicsit hiányérzetet szül a mindennapokban, mikor látom, hogy másoknak milyen jó baráti társasága van. Plusz az egészségem sem a legjobb, sok öröklött betegségem van, ami a mindennapi életemre kihatással van (diétára szorulok, de van olyan betegségem is, amire semmilyen gyógymód nincs). Ezeken változtatnék.

2019. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék tuljutni a lustaságon és végetvenni az állandó motiválatlanságnak. Akarok fejlődni személyiségileg és műveltebb lenni valamilyen területén, de olyan nehezen tudom cselekvőképessé tennem magam, hogy az valami hihetetlen.
2019. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

-régóta tartó boldog párkapcsolatom van

-nincs sok barátom, de ők igazak

-a szűkebb családom rendben van, a távolabbi rokonoknál vannak zűrök, de az nem érint engem úgy igazából

-egészséges vagyok, nem vagyok elhízva

-nem vagyunk szegények

Szóval tulajdonképpen nincs okom panaszra.

Csak épp úgy érzem kicsit, hogy nincs befolyásom a saját életemre. Nem csinálhatom teljes mértékben azt amit szeretnék, mert a társadalom 'elvár' bizonyos dolgokat a tagjaitól. Ha tehetném kiszakadnék a társadalomból teljesen, de ez meg nem összeegyeztethető a tudás, kutatás és megismerés vágyával.

Szóval egyszerre szeretnék olyan dolgokat, amik ellentétesek egymással. Ezt kéne valahogy megoldanom

2019. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1, Most nem jó, mert valamit szeretnék beindítani, amire sokat költöttem eddig, de megint csak szívok vele; 2, Marketinget kellene tanulnom, vagy magamon változtatni valamit...
2019. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!