Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy hasznos dolog lenne a Gyakorikérdésekre a regisztrációt egy legalább közepes szellemi szintű teszthez kötni?

Figyelt kérdés
Ugrásszerűen javulna a színvonal.
2019. nov. 6. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hülyék nélkül nem nevetnénk ilyen sokat. Többször láttam olyan kérdést ki írni hogy valakinek feldobja a kedvét ha ide feljön. Mert sok a hülye 😂
2019. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Valóban, nem lenne kin nevetni, szörnyülködni vagy másik szemszögből megnézni az álláspontjukat. Így jó ahogyan van :D Sokkal színesebb az oldal így ahogyan van.
2019. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szellemek nem is léteznek, hogyan akarod megmérni a szintjüket?
2019. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne akard elrontani a kedvem, én röhögni járok ide :D
2019. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen teszt nem erdekel, de egy megoldast a tobbszoros regisztralas ellen el tudnek fogadni.
2019. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a "keménymag" megmaradna, mert aki naponta talál ki 10 kamu kérdést annak van valamennyi sütni valója. Ezzel maximum tényleg csak a totál retartáltak lennének kiszűrve.
2019. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Attól, hogy valaki magas értelmi szinten áll, még játszhatja a hülyét, és lehet egy alpári bunkó.

2019. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

Lehet, hogy már túl régóta gyakorizom, de ha megnyitok egy kérdést, már ráismerek a notórius kamugép stílusára és nem fárasztom magam a válaszadással. Vergődjenek rajta az újak.


#7

Mi a poén egy értelmes embernek abban, hogy játssza a hülyét, vagy a bunkót?

2019. nov. 6. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

#8 A hetes vagyok, de látod, ezt én sem tudom.

Mégis sok embernél tapasztalatom, hogy van esze, de az érzelmi intelligenciája 0.

2019. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Támogatnám, mert nagyon kezd leengedni...
2019. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!