Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én miért nem leszek hulla...

Én miért nem leszek hulla fáradt 8 óra munka után, mint mások? Még akkor se, amikor késő este végzek

Figyelt kérdés
Más munka után hazamegy, hulla fáradtan beleveti magát az ágyba aztán alszik is, nekem, alvászavaros személyként meg még késő este, 8 óra munka után is küszködnöm kell vele. Talán még csak nem is az álmossággal van a probléma, hanem hogy még akkor se bír leállni az agyam, pörög állandóan. De túlságosan álmos se vagyok, meg fáradt se, mert ha igazán az lennék, tuti elaludnék hamar akármennyire is pörög az agyam
2023. aug. 9. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Jó a fizikai és mentális állapotod.
2023. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

23 éves koromig én is így voltam és csak néztem, hogy másokkal mi van.

Utánna elkezdődött nálam is a testi szellemi kimerülés. Túl sok munka, túl sok pörgés, túlhajtottam magam. A végén oda jutottam, hogy 21.00 alvás mert nem fogok tudni időben felkelni.

2023. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Gyere csináld az én munkámat...

Délutánra szószerint agyhalott vagyok..

Diákkoromban, amikor 12-14 órákat dolgoztam vendéglátásban nem voltam olyan fáradt, mint most 6-8 óra munka után és nem azért, mert akkor még fiatal voltam. (Részben azért is, persze.) Nagyrészt viszont a megerőltető szellemi munka miatt.

2023. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Menj péknek, attól fél műszaknál kifáradsz azt garantálom...
2023. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, ha munka után nem tud az ember azonnal kikapcsolni. Nekem is kell az esti rutinom, hogy leálljanak az életfunkcióim :D Nem tudnék az ajtón beesve azonnal lefeküdni.
2023. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem látsz bele mások életébe, szóval nem tudhatod, hogy mi szívja még le az energiájukat munkán kívül, amit nem kötnek az orrodra. A sok stressz eléggé kimerítő tud lenni akkor is, ha maga a munka amúgy nem fárasztó.
2023. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kitana. ***** válasza:
63%

Én sem szoktam az lenni, mindig van valami, amihez épp kedvem van, és azzal foglalkozom + igyekszem egészségesen élni, szerintem ez is számít.

De amit a hetes írt, az is. Nekem pl nem sok problémám van, melóban sem folyok bele érzelmileg semmibe, amin mások idegeskednek, én elvégzem a dolgaim, aztán ezen felül nem érdekel semmi. Nem vezetek háztartást (csak magam után), nincs szar, lehúzó kapcsolatom, nem betegek a szüleim, stb.

2023. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát hogy mit dolgozol és hogy szereted-e azt sem írtad le. igy felesleges találgatni
2023. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gépet kell kezelni, álló munka állni kell végig
2023. aug. 9. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!