Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munka, hogy 3 nap 8...

Van olyan munka, hogy 3 nap 8 óra munka, 3 nap szabad ?

Figyelt kérdés
Hol vannak, milyen munkák ezek?

2023. jún. 11. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Azt... vágod, hogy egy hét 7 napból áll?
2023. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kitana. ***** válasza:
35%

#1 Szerintem ezt hívják folyamatos műszaknak. Mármint amikor nem adott napokon van szabadnapod, tök mindegy, hány napos a hét meg milyen nap van, mindig 3 egybefüggő napot dolgozol, utána a következő három szabad.

De szerintem ilyen specifikus beosztással nem fogsz találni kérdező. Vannak részmunkaidős állások, de inkább vagy 3x10 óra, random napokon, vagy 5x6 óra H-P.

2023. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Elso, mi koze a szezonnak a fazonhoz?

Altalaban ezek a munkak 10-12 oras muszakok, vagy csak 2 nap vagy szabad. Kb ugy kell kimatekozni hogy a heti 40 ora munkaido meglegyen.

2023. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

van, úgy hívják, hogy részmunkaidő állás, van olyan munkahely ahol magadnak osztod be az időt.

1 hét 20 óra munkaidő

2023. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
általában valami adatközlő, alap informatikai munka, telefonos, stb
2023. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Van. Komolyabb szellemi-fizikai munkáknál, nagyobb terhelés és felelőség esetén. Pl. Repülőtereken szerelők, légiforgalmi írányítók. stb. Szinte minden ahol a legnagyobb a szellemi terhelés, és átlagon felüli koncentrációkészség elvárás.
2023. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Légiforgalmi írányítót pl. mindig keresnek. Ki is képeznek rá-már ha megfelelsz, mert hogy max. 2x jelentkezhetsz képzésre-többször egész életedben nem. 100-ból 1 aki megfelel, de szerintem alulszámoltam. Van az több is, mint 100. Ha van érettségid, átlagon felül beszélsz angolul próbáld meg, mit veszítesz? Nálunk az egyik lányom gondolkozott és gondolkozik rajta. Mivel a bérezés is átlagon felüli, no meg a juttatások, és pihenők.
2023. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nopiti nop, go back to yar cagie wagie. Szabadságot akarsz kapitalizmusban, pfff. Heti 40 óra éhbérért, arra jó a rábszulga.
2023. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ szerződésben mi a munkaóra.


Heti 40 órára ez nem jön ki. 4 munkanap 3 szabadnappal csak 32 óra jön ki.

2023. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Munkaidőkeretnek hívják.

Én dolgoztam hasonló felállásban. Voltakhetek mikor csak-2-3 munkanapom volt volt amikor meg pl 9 nap melo volt folyamatosan. Szálloda, kereskedelem volt nálam ilyen.

Még részmunkaidős állÁsok között érdemes keresgélned.

2023. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!