Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szól meg az öregasszony...

Miért szól meg az öregasszony mindenért?

Figyelt kérdés

Anyám anyja...én csak így hívom!!!(nem véletlen!!)

Tudodm ,hogy utal születésnapot óta,mivel apámat és anyámat anno ő választotta szét,miatta váltak el !!!nos....

Ha találkozom anyamal ,fel megyek hozzá, mindenért meg szól szó szoros értelmében!Miért lila a hajam?!(rázza a fejét, miért nem engedem hozzá a kutyámat...nem véletlen szintén!!!)Miért csinálom azt amit miért nem amit ő elgondolt??? Fel se köszöntött soha így én sem ,ezek után még olane !! Így éli ki magát rajtam ?? 83 éves, ennek tok mindegy milyen pasi legyen körülötte annak brutálisan tud hizelegni és ha neki kell valami akkor egy nyálas, minden hajjal megkent d..g!!!!


2023. aug. 10. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell odamenni, ilyen egyszerű, hisztimanca.
2023. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyámat csak megnézéhetem nem?
2023. aug. 10. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Apád és anyád ha szerették volna egymást és egy komoly kapcsolat lett volna, akkor a Belzebub öreganyja sem tudta volna szétválasztani őket!

Erről ennyit!

A többi meg érdektelen, mondvacsinált sérelem, nem kell odamenni és kész!

2023. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Ne tettesd magad hülyének!

Anyádat megnézheted, de minek kell felmenni hozzá?

2023. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Ismétlem: nem kell odamenni.
2023. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Én örülnék neki, ha egy ilyen idős személy még szóba állna velem.
2023. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!